Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Slavia 630-631 Légfegyver

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Slavia 630-631 Légfegyver

    Szép napot!
    Várunk mindenkit, aki szeretné megosztani tapasztalatait, vagy éppen segitségre van szüksége
    SLAVIA légfegyverrel kapcsolatban!
    Köszönöm!




    Pár napja vásároltam. egy lepukkant slavia 630 légfegyvert,
    szeretnék mindent megtudni a fegyverről.
    Valamikor volt már slavia fegyver de az csak 618 vagy 620 as lehetett!
    Szétszedtem benzinben kimostam volt benne retek rendesen, a rugó az erős de nincs benne betétrúgó.
    Gondoltam kicserélem a csőfar tömitést a dugattyút és kap egy fő és betétrugót.
    Mi a külömbség a 630 és 631 között?

    #2
    A 630-as a jobb a 631-es a mutatósabb.
    Előbbinek hosszabb a csöve és tartósabb,pontosabb.A pótrugó nem igazán tesz jót neki,elhajolhat a csöve, a folyamatos tisztogatás olajozás többet ér,természetesen müszer,fegyverolajjal a többi beleturósodik.
    sepy, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Van erre jobb topik is az Indexen:
      http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9025768
      Utoljára szerkesztve a következő által: bazsimoci; 2013 jún. 17, 05:57.

      Komment


        #4
        Hali!Nekem van egy 1972-es évjáratú 620-as Slavia-m amit anno még faterom vett és fácánra járt vadászni vele régen.Azóta én kaptam meg a puskát és még mindig kitűnően működik!Néha szétszedem áttisztítom,olajozom stb. Nincs gond vele pontos és megbizható is.

        Komment


          #5
          Kedves pityesz001, találtam egy angol nyelvű kézikönyvet a légfegyveredhez, fel is töltöttem ide Slavia 630-631 kézikönyv - Letöltések - Veterán fórum

          Üdv. Öcsi
          soveny kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A 630-as a jobb a 631-es a mutatósabb.
            Üdv.
            Köszönöm a hozzászólást!
            Mitöl tud elhajolni a cső?




            Köszönöm! leis töltöttem!

            öregöcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            találtam egy angol nyelvű kézikönyvet a légfegyveredhez

            Komment


              #7
              A pótrugó a középen lévő rugóvezetőnek támaszkodik és alapból nem fér a kettő vágni kel,mennyit?nem tudom,én nem vágnék,hanem szereznék eredeti rugót az magában is elég kemény.




              pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mitöl tud elhajolni a cs
              a rugó kitámaszt felhuzáskor.
              sepy és Che kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                a rugó kitámaszt felhuzáskor.
                Na így már világos. erre nemis gondoltam.




                Milyen lövedéket érdemes venni?
                Régen GAMO márkát vettem, tompa, barázdás szoknyájut.




                Távcsövet lehet rá szerelni? ennek nincs horony a dugattyúházon. tipus 77

                Komment


                  #9
                  pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Távcsövet lehet rá szerelni?
                  Ne sértődj meg ha egy légpuskához távcső kell akkor inkáb szemüveget csináltass ráadásul egy kereső távcső többe kerül mint egy puska,és csak meghatározott távolságra ez légpuskánál kb.2m eltérés mennyire vagy gyors egy távolságváltásnál.
                  Én pl. nem tartom felhuzva,sem töltve ha lőni akarok,töltök és lövök.Kb egy perc után üritek,több tiz éve jó a puska.Sokan felhuzva tartják,ez többet ront,minha többezer lőszert kilőne.
                  Beagle, sepy és korompaiistvan kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ne sértődj meg
                    Nem sértődöm meg. Igazad van, nem akartam rá szerelni, csak kérdeztem hogy hova lehetne?

                    Komment


                      #11
                      Hali.

                      Tegyél rá nyugodtan ha feltudod szerelni. Sokkal élvezetesebb a lövészet egy jó minőségü távcsővel.

                      Komment


                        #12
                        ATAKOBA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ha feltudod szereln
                        Hát ezaz. nemtudom hogyan lehet felszerelni. ennek nincs horony a léghengeren... ahova atávcső csatlakozik.

                        Komment


                          #13
                          Hali.
                          Nekem egy Slavia 631-es van, de én ragasztottam rá egy távcsőlábat és úgy kapott egy Zeiss távcsövet.
                          /Fényképet majd próbálok csinálni/

                          Komment


                            #14
                            Köszönöm. A 631 es en sincs rögzitő?
                            Vagy csak a 77 tipusuaknak nincs?

                            ATAKOBA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fényképet majd próbálok csinálni

                            Komment


                              #15
                              pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Régen GAMO márkát vettem, tompa, barázdás szoknyájut.
                              Umarex. Abból bármelyik.




                              pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nemtudom hogyan lehet felszerelni. ennek nincs horony a léghengeren
                              Maratsz rá gépműhelyben. Nekem is így került távcsősin a Haenel model 300-ra
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X