Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bosszúságom története!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bosszúságom története!

    Röviden talán nem is tudom leírni mit szeretnék mert oly bosszús vagyok.Oka : Szégyen szemre autóval mentem Szarvasra pénteken. Lányom motorozott én pedig voltam a Safety car . Nagyon szép idő volt és sok motoros volt Békéscsabai csapat is megjelent szép számmal és az Orosháziak is kis csapattal jelen voltak. Május 24 Mezűtúron a víztoronynál a szokott helyen Veterán motor és Gépkiállítás lesz.Autózásom oka csütörtök du.furcsán el állítódott a kuplungom és olyan hangot produkált mint mikor valami közé kerül a fogaskerekeknek. A bal oldali deklit levettem reggel de nem láttam semmi rendelleneset. Megoldás motor ki és szét.Ezt a balos főtengely szimering cseréje is indokol. Remélem nem megint a dugattyúban a gyűrű biztosító stift esett ki mint máskor is.Röviden ennyi bosszúságom története. Széthúzás után több infóm lesz. Azért jó volt látni a régi ismerős arcokat és Brúnó barátom meglepett egy szivattyúval és mint kiderült a Heris is orosházi cimbora csak miután a Jawa várja az OT megvédését azt nem akarta bepiszkolni. Most is a Herivel volt jelen.

    #2
    Szevasz Sanyi!

    Erre nem lehet tetsziket nyomni,ha kell a lehúzó szívesen odaadom.
    A gyűrűstifteket,jobb még új dugattyú esetén is átvizsgálni és újracsinálni,ha szükséges.A csapszegfurat zégergyűrű horonyra is érdemes ránézni,mert az is tud produkálni ronda dolgokat.

    Üdvözlettel:Che
    Titus, apacsavo és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      "...Megoldás motor ki és szét.Ezt a balos főtengely szimering cseréje is indokol..."
      Kedves Sepy!

      Inkább most jöjjön ki a baj(!)...a Tiszakeszi találkozóra ismét gond nélkül fogsz megjelenni....azért ez is egy előny...igaz?

      Üdvözlettel...
      pasetta, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        furcsán el állítódott a kuplungom és olyan hangot produkált mint mikor valami közé kerül a fogaskerekeknek.
        Talán lelazult a kuplung? Az ad ilyen hangot, ha hozzáér a deknihez belülről.
        pasetta, apacsavo és 2 további látogató kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Talán lelazult a kuplung? Az ad ilyen hangot, ha hozzáér a deknihez belülről.
          Igen, nekem is ez jutott eszembe... emlékem is van róla

          - - - Updated - - -


          Inkább most jöjjön ki a baj (!)undefined...a Tiszakeszi találkozóra ismét gond nélkül fogsz megjelenni...azért ez is egy előny...igaz?
          Ez is igaz! "Valaki" engem is ezzel vigasztalt, amikor kínlódott a gép...

          Komment


            #6
            Kösz a vígaszt Srácok én is az optimisták közé tartozom. Ebben is van igazság mert itthon történt és haza hozott!.

            Komment


              #7
              10 000 km-be igazán belefér ennyi bosszúság, jól teljesített a technika. A márkaváltásra azért nem gondoltál, ugye?

              Komment


                #8
                A márkaváltásra azért nem gondoltál, ugye?
                Pedig érdemes lenne, mert visszaváltható...

                Komment


                  #9
                  Én szeretem ezt is De nem lesz váltás!, sőt jövőre az elhalasztott prozsekt folytatódik és remélem az sem lesz csúnyább. Legfeljebb más lesz a hangja és a színe.Ez olyan mint az Asszony szeretete: " Ha bevált símogatni kell ha nem nincs értelme meg kell válni tőle. Az igazi veszteség úgyis az elfecsérelt idő nem a pénz! Az előbbi pótolhatatlan az utóbbi pótolható de nem ez az elsődleges a boldogsághoz.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X