Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórumszáj - aranymondások és emlékezetes hozzászólások

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fórumszáj - aranymondások és emlékezetes hozzászólások

    Ezt a témát azért indítom útjára, mert nem szeretném ha veszendőbe mennének azok a mondások, gondolatok, amelyek egy-egy hozzászólás kapcsán elhangzanak, illetve fogalmazódnak meg. Olyan emlékek ezek, amelyek hozzátartoznak egy közösség múltjához. Ezekre jó emlékezni egy beszélgetés során, netán idézni belőlük.

    Ha érdemesnek tartotok egy-egy ilyen gondolatot ide kigyűjteni, akkor az eredeti forrásra mutató linkkel együtt másoljátok ide, hogy az eredeti párbeszédhez ne kelljen ismét keresgélni.

    Szorgalmas gyűjtögetést kívánok.

    Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2015 máj. 07, 09:15.

    #2
    Kedves Fórumtársak. Ismét akasztják a hóhért.

    A téma indításához Apacsávó egyik hozzászólása adta az ötletet:
    abban erősítsetek meg, hogy ez valóban alulteljesít.
    Nyugodtan lehetsz! Meg vagy erősítve!Ezt a teljesítményt nem lehet alulmúlni!Gyógyítsd meg szépen!
    Forrás...

    Ez indított arra, hogy létrehozzam ezt az új témát Az viszont számomra is rejtély, hogy miért nem engem nevez mint létrehozót. Végül is teljesen mindegy, hiszen ez a téma pont a közösségi szellem erősítéséről szól, ezért lett létrehozva. Ennek jelentőségét nyilván a fórummotor is felismerte és emígyen fricskázott meg. De bánja a roseb. Csak gyűljenek az emlékezetes mondások.

    Üdv.: CZsolti
    taluga, Titus és 8 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ehhez az aprón hirdető egyik "kolléga" rendszeresen biztosít alapanyagot. A teljesség igénye nélkül !
      - "nem megvételezhető " ( nem eladó )
      - " égéstermék tároló tartály " (az-az Babetta tank )
      - simson szerkezete ( váz ) stb
      taluga, apacsavo és 8 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ez egy jó ötlet! Gratula az alkotónak!

        Komment


          #5
          Nagyon tetszik. Szép motor. Igazi ritkaság. Remélem tudjátok mire-kire gondolok...

          Komment


            #6
            Nagyon tetszik. Szép motor. Igazi ritkaság. Remélem tudjátok mire-kire gondolok...
            Nem tom!De nem baj!Köztudottan tájékozatlan vagyok!

            Komment


              #7
              Nagyon tetszik. Szép motor. Igazi ritkaság.
              és még néha " nekem is volt ilyen "

              - - - Updated - - -


              Köztudottan tájékozatlan vagyok!
              Többet kéne olvasni ! ( már mint aprót !)

              Komment


                #8
                kicsi76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon tetszik. Szép motor. Igazi ritkaság. Remélem tudjátok mire-kire gondolok...
                Két tippem van, de virágnyelven írom: Inchi vagy győri Dani.

                Komment


                  #9
                  Inchi vagy győri Dani.
                  .... Ezek férj, és feleség Ha igen, akkor jó a válasz !

                  Komment


                    #10
                    Két tippem van,
                    Talán ez segít !http://veteranapro.hu/szemelygepkocs...0-skoda-s100-l

                    Komment


                      #11
                      Nem rájuk gondoltam, de igazad van. Tényleg sokszor találkozom ezekkel a véleményekkel, hozzászólásokkal. A házaspárt nem ismerem, a fórumnak sem tagjai.

                      Én személy szerint alkatrészbeazonosítós képrejtvénykedvelő tagtársunkra és egy győri illetőségű úriemberre tippeltem, aki mindenféle motornak látszó tárgyat árul igen jó pénzért.

                      Komment


                        #12
                        Íme egy újabb gyöngyszem:
                        Nem mondanám véletlennek, hogy az elmúlt 6 évben nem volt gondom ezzel az akksival. Volt rá kb 30 ezer kilométere, hogy kijöjjön bármi probléma. A Dneprt is bírja, pedig ott a rövidzártól a gömbvillámig mindenféle elektronikus jelenség előfordul.
                        Eredeti téma:

                        Komment


                          #13
                          Köszönjük Dongós!

                          Az Isolatornál még a kínai gyertyák is jobbak! A Dongó+ motoromban még az eredeti, gyári xiandihuanjüaongthiaonjiaozhszi gyertya van
                          Forrás

                          Komment


                            #14
                            Apám!!!!Ezt nem vártam volna!Hihetetlenül magas itt a színvonal minden téren!De aki ezt leírta fejből az simán mehet a doktorira!

                            Komment


                              #15
                              kizárólag fórumlátogatóknak : Danuvia alkatrészek --első sárvédő ,
                              -első teló burkolat (pár )
                              -lengővilla
                              -kitűnő állapotu kerékagyak ( pár , fékkel és fedelekkel )
                              - komplettnek tűnó blokk ( két oldal leszerelve -külön van )
                              -tök újnak tűnő karbi ( használt de még rajta az árcédula -200ft )


                              Szóval ezt a csomagot cserélném 3db 1/2 l térfogatu , fehér (átlátszó ) üegre , amikben más-más , kizárólag kisipari , gyümölcspárlat került elhelyezére .

                              Figyelem ! Az üvegek töltése , nem az 1901 ben elfogadott szabványos liter mértékegységgel , hanem a magyar elvárásoknak megfelelően : "tőcsdmátele " szabvány szerint kell , hogy történjen .

                              A cserét szeretném a saját suphnimban , különböző , csomagolást és pénzt igénylő idegenek bevonása nélkül megejteni .
                              A személyes csere másik oka , hogy a saját biztonságom érdekében , a folyadék ellenőrzése miatt a tulajnak is fogyasztani kell belőle a helyszínen .

                              Ezt muszáj volt megőrizni a felnövekvő generációnak
                              Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2015 jún. 26, 07:58.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X