Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan találtál ránk?

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szervusztok! Szintén motoralkatrész keresés közben: a veteranaprót nézegetem egy ideje rendszeresen (konkrétan mióta hazahoztam lassan 3 éve az első Pancsit), és nemrég feltűnt, hogy az oldal jobb sarkában, jó mélyen el van rejtve egy "Fórum" feliratú link.
    Azért is indítottam ezt a témát, hogy lássam, hogyan érdemes reklámozni a fórumot. Hát tanulságos.

    Kb egy éve van kint a veterán aprón egy banner. Ez tényleg nem tűnt föl, csak a láblécben a pici hivatkozás?


    Click image for larger version

Name:	va 2012. 01. 12.jpg
Views:	1
Size:	198.0 KB
ID:	129616
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #17
      nekem az tűnt föl, ahová a piros nyilacskád mutat
      Amúgy a veterán aprót sem olyan rég találtam.

      Komment


        #18
        TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez tényleg nem tűnt föl, csak a láblécben a pici hivatkozás?
        Igen. Valószínűleg nem mertem a kurzorral elhagyni a világos területet, félve hogy valami baj érheti szegényemet... :P
        soveny kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #19
          üdv , a keresöbe beirtam, e2n göpkönyvet és a veteranfórumot adta, és regisztráltam, mert vannak 30év feletti motorjaim, és itt azonosérdeklődésü emberek irják meg tapasztalatait,észrevételeit, szerelési gondjait.
          és Che kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Ha jól emlékszem, valami alkatrészt kerestem a jawámhoz, és a gugli hozott ide, áldja meg az ég a fejlesztőjét...
            garázsmester, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Sziasztok !

              Már több éve követem az uralos oldalt és azt hiszem ott találtam rá a veterán apróra. Onnan egyenesen ide vezetett az út. Lelkesedve olvastam a hozzászólásokat minden témában,bár bevallom a regisztrációra csak kisebb idő elteltével vettem rá magam. Azt gondoltam nem nekem való, mivel ifjú padawanként nem igazán tudnék hozzászólni az eseményekhez. És ha valamilyen hülyeséget írok/kérdezek azonnal letámadnak a "nagy öregek" ---hát ez nem így lett. (de azért már az elején, nagy lelkesedésemben beírtam 1-2 ökörséget ) Igaz,hogy hatalmas ötletekkel és tanácsokkal nem tudom segíteni a fórumtársakat,de minden nap elolvasom a fejleményeket. Magam részéről nagyon szívesen megismerném a fórumozókat,és egy éjszakába nyúló beszélgetést folytatni arról, ami mindannyiunkat ide hozott:a veterán járművekről.
              Végezetül ezúton szeretnék további sok sikert és kitartást kívánni mindenkinek álmai megvalósításában!

              baráti üdvözlettel : Lai
              Titus, Tequila és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                a pannoniához kerestem szakirodalmat, közben rátaláltam a fórumra. nem tudom hogyan regisztráltam, de sikerült. a számitógépes tudásom hagy kivánni valót. sajnos kevés időt töltök itthon, de amikor hazaérek a fórum az első. mint most is. kamion sofőrként keveset vagyok itthon.
                mátéapu és kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Én néhány napja vettem egy babettát, ehhez a szerkezethez kerestem infót így találtam rá az oldalra. Igaz az enyém egy 1988-as 210-es tipus ami még nem veterán, de az oldal megtetszett, így regisztráltam és minden nap olvasom.

                  Komment


                    #24
                    Hy.

                    Hogy találtam ide??? Tudom én??? Itt vagyok és kész.:-))) Valahol biztos regisztráltam magam, aztán jöttek a hsz. a Facebookra, és egyszer csak ide tévedtem.:-))) Viszont látom nem járok rossz helyen mert már belefutottam pár ismerős nickbe.:-))) Üdv fiúk..-))))

                    Komment


                      #25
                      Én azt hiszem a egy lap.hu-s oldalról!

                      Komment


                        #26
                        A Google-kereső tehet róla. Ezt az oldalt hozta ki, amikor a Cetkámhoz kerestem fellelhető műszaki információt. És valahogy a sor elején ott volt a Veterán Fórum. A letöltés pedig csak regisztrált tagoknak volt lehetséges. Így regisztráltam, letöltöttem... és maradtam. ... TZ levelére nem lehetetett nem válaszolni. Bemutatkozni pedig - úgy éreztem - illik. Azután jött TUZI vállveregetése és Wsievers márkatárs biztatása. Na ezért maradtam.

                        Most megyek olvasni tovább. Sok dolog van még itt, ami érdekel. ...

                        Komment


                          #27
                          Üdv mindenkinek! Én is a keresőn kersztül jutottam el a fórumra, aminek nagyon örülök, sok hasznos dolgot találtam és olvastam a motorokkal kapcsolatban. Szeretnék részese lenni egy csapatnak, akik segítik a másikat ismeretlenül is, ezért regisztráltam.

                          Komment


                            #28
                            Sziasztok!
                            Én a gépem egy hibáját írtam be a keresőbe megoldásra vadászva és titeket dobott ki első helyen!
                            Aztán valahogy itt ragadtam...

                            Komment


                              #29
                              taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én a gépem egy hibáját írtam be a keresőbe megoldásra vadászva és titeket dobott ki első helyen!
                              Aztán valahogy itt ragadtam...
                              És milyen jól tetted. Tetszenek a hozzászólásaid. Mellesleg nagyon szép helyen laksz. Valamikor Visegrád volt a kedvenc kirándulóhelyem, sokat jártunk a falutokban is. Az úszómedencének még mindig olyan smaragdzöld színű jéghideg vize van? Nem mondom nagy élmény volt benne a 38 fokos kánikulában hűsölni. Utána egész jól esett a meleg.

                              Komment


                                #30
                                Köszönöm a kedves fogadtatást! Nekem is tetszik közöttetek, és már abból sokat tanultam, hogy olvasgattam ahozzászólásaitokat!
                                Én is szeretek Leányfalun lakni és a környék is gyönyörű! Igazi motoros paradicsom. A fellegvár felé, vagy Dömös irányába, esetleg Csobánka felé én is gyakran el gurulok. Ha erre jársz, szólj, s kanyaroghatunk egyet! A strand mellett, a Duna parton, a Gombánál fantasztikus barna sört lehet rá inni! A medence színe még mindig szép s az utóbbi években fel is újították az egész fürdőt. A Duna part is rendben van tartva. Valahogy mindig úgy alakult, hogy folyó mellet laktam, mert Tiszakesziből, egy Borsodi Tisza-parti faluból származom. Azt a környéket is imádom, csak más benne a szép.
                                Békéscsaba is jó hely, szép emlékeim vannak róla! Jártam ott párszor, mert egy volt csoporttársnőm a szegedi főiskoláról oda való.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X