Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan találtál ránk?

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Szia TZ!Én a neten kerestem a moszkvicshoz kezelési útmutatót így bukkantam rátok hál istennek!Nagyon jó az oldal!Gratula!Üdv Spagó
    Che, taluga és CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      MZ-re guglizva jutottam el ide. A tagokkal való közvetlen kapcsolatfelvételi lehetőség miatt regisztráltam, de nem bántam meg. Azóta átrágtam már magam pár fórumon.
      Che és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Sokakhoz hasonlóan a Google röpített ide, aztán regisztráltam magam. Azóta csak azt nem értem, miért nem találtam ide előbb ? Itt még nem találkoztam a más fórumokon egyre jobban elterjedő kellemetlenül személyeskedő és bántó hangnemmel. Remélem ez továbbra is így lesz.
        soveny, Che és 6 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Bojnak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Remélem ez továbbra is így lesz.
          Minden bizonnyal,de ha mégsem,közbe lépnek az adminok!

          Komment


            #35
            Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            közbe lépnek az adminok!
            Ha szükséges. De úgy vélem itt nem olyan társaság gyűlt össze. És éppen ezért maximális tiszteletem a fórum tagjainak.

            Komment


              #36
              sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              És éppen ezért maximális tiszteletem a fórum tagjainak.
              Részemről is!

              Látod, Bojnak, itt inkább ez a jellemző! Egymás tisztelete és lelkének ápolgatása! Legalábbis nagy többségben az erre való törekvés!

              Komment


                #37
                Danuviához kerestem kézikönyvet és a Google kalauzolt ide. Szerencsémre

                Komment


                  #38
                  Én az oldalt már néhány hónappal a regisztrációm előtt megtaláltam, azthiszem a veteránaprón keresztül. Beleolvasgattam pár fórumba. Láttam a letöltéseket is, azért nem regisztráltam mert úgy gondoltam hogy pár letöltésért pimaszság lenne. A hozzászólásokból kitűnt, hogy itt szép számmal vannak igen tapsztalt szakik, nem úgy mint én ezért nem sokat tudnék hozzátenni a fórum tartalmához. Aztán egyszer csak sürgős segítség kellett a Czetkámhoz és beregisztráltam. Kaptam is segítséget hamar, és úgy döntöttem nem leszek hálátlan és megpróbálok aktív tagja lenni a fórumnak. Bár általában nem vagyok egy szószátyár alak.
                  Persze közrejátszott az is, amit életem első veteránbörzéje után már tudtam, hogy a veteránosok mind rendes emberek. És hát ki nem szeretne rendes emberek közé tartozni?

                  Komment


                    #39
                    Hello van egy unc -061 es markolóm melyet zetor motor hajt.Zetor szerelésit kerestem hozzá és a guggli útvesztője ide térrített.

                    Komment


                      #40
                      Szervusztok!
                      Én a Komar 2352 tipusú mopedem MAGYAR nyelvű kezelési könyvét kerestem. A Google adta ki ezt a remek oldalt a keresésemre. Nem bántam meg a regisztrációt! Igen remek, hogy itt lehetek!

                      Komment


                        #41
                        Sziasztok!
                        Én is a google segítségével jutottam ide amikor a motoromhoz kerestem infót,segítséget.
                        Hamarosan sok évi szenvedésem fog véget érni ha minden simán megy és ez nektek köszönhetem.

                        Komment


                          #42
                          Szervusz Ruleu!


                          Köszönjük a méltató szavakat,de azért ne becsülj túl minket,-kellettél ahhoz Te is!


                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #43
                            Sziasztok!
                            Én is a google keresőn keresztül találtam ide.A Pannónia 156-os varrógép cérnabefűzését kerestem mikor rátaláltam a fórumra.Nézegettem a csevegéseket és megtetszett a fórum ezért regisztráltam

                            Komment


                              #44
                              Üdv !

                              Még csak most láttam meg ezt a témát, pedig már egy jó ideje regisztráltam . Természetesen én is a google segítségével találtam ide, mert P21-hez kerestem infókat . Sajnos a sok buktató miatt, mind eddig csak azt hittem hogy látom az alagút végét , "pedig nem is .... " ! Bele olvasva különböző témákba , rá kellett jönnöm hogy az itteni, - talán nem sértés másokra nézve hogy azt mondom - kollégák , úgy érzem tisztelettel viselkednek egymással , így én is bátorkodtam bele - bele szólni különböző témákba és se ki nem nevettek , se le nem torkoltak , mint egy-két ismerősömet más fórumokon ! Igaz mostanában ritkábban jutok ide (majd ha lesz, teszek pár képet hogy miért...), de a veterán fórum segítségével már több problémám is megoldódott , amit nem győzök megköszönni !
                              Szeretnék ezúton is mindenkinek kellemes időtöltést, és sok türelmet , kitartást kívánni !

                              Üdvözlettel : Zahi .

                              Komment


                                #45
                                Sziasztok! Én a google keresőbe ezt írtam be: Pannónia eladó olcsón. Az első hirdetések között megjelent: veterán apró,
                                online ingyenes hirdetési magazin. Na, gondoltam, ez kell nekem! A veterán aprón keresgélve megtaláltam ezt:
                                ´Elindult testvéroldalunk: A Veterán fórum!˝ Ha már veterán akkor megnézem! Igy regisztráltam isés nem bántam meg!
                                Sok rendes, segítőkész, és hozzáértő veteránossal sikerült kapcsolatba kerülnöm! Köszönöm a szervezőknek!
                                "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X