Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan találtál ránk?

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Jó neked,hogy végeztél a kinti munkákkal,-ma egész nap a diólevél gyűjtéssel és égetéssel voltam elfoglalva,meg egyéb gallydarabolás,szöszmötölés,-qrvára unom már és nem látom a végét.A műhelyem sarkát veri a szomszédban elburjánzott akácfa.A ház gyakorlatilag üresen áll,mert a szomszéd agyvérzést kapott,most lesem,hogy jöjjön már valaki és engedélyezze nekem az akác tövestől való kiirtását.Tegnap temetőjárás volt Szegeden,az ősök sírjánál és a Tiszába is kell most már egy szál virágot dobni a sógornőmért.Nem vagyok feldobódva,ettől a sok semmit sem érő és haladatlan munkától és nagyon fáraszt,a műhely meg fut,-már akkora a kupi,hogy kezdem unni,de úgyis pucolni kell a műhelykéményt,akkor meg muszáj rendet tenni.Sokszor már úgy vagyok,hogy kidobálok mindent,de ahogy ismerem magam,még ugyanaz napon kétszer annyit vissza is vinnék.

    Hiába egy műhely akár mekkora is,mindig kicsi!


    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #62
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      de ahogy ismerem magam,még ugyanaz napon kétszer annyit vissza is vinnék.
      A fölösleges kacatokat én is évente szoktam kivinni a szemétbe illetve a MÉH-be.
      Ha nem dobod ki a régit, nem tud bejönni az új. Tapasztalat.
      nekem 3 Nagy diófám van. KB 8m magas 9-10m szélesek 25 évesek + , - 1-2 év, én2m x 3m, - es takaró fóliára söpörtem rá a levelet és ki vittem hátra a hobbira ott égettem el
      ami fánként 4-5 csomag levél volt. Összesen 48 gyümölcs fám van a diófákkal eggyütt + homoktövis, szeder, ribizli, piszke,+ mályva cserje az utcánn, aminek a nejem a levél összetakarítását vállalta. így tényleg a következő hétvégém " szabad ,,
      Nekem kint is van egy 5 x 6 méteres 3 oldalánn zárt, tetővel ellátott aknás ilyen autó javító garázs szerű mindenesem ott nagy vas satu asztalom van minden ilyen vasas géppel, lent az egész ház alatt pince, ott fele a nejemé a másik fele az enyém oda lettek a gépek berakva, még az idén a 400V- ot leköttetem nehogy jövőre valami változzon. mert a frqvencia váltót kb 100asért építették volna rá az E2N- re Szerintem annyiból kijön a 3 fázis is.

      Komment


        #63
        Nekem a hangok mondták...

        Na jó nem, csak bedobta a gép,hogy van ilyen fórum, gondoltam jól jön az erősítés.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X