Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi képek, filmek - filmrészletek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szia Ricsi! Melyik újságnak írsz? A VAM-nak, vagy egy másiknak?

    Komment


      Szia Zsolti! Igen,a VAM-nak.

      Komment


        Felhívás!
        Ismét keresek régi (fekete-fehér) "ifjúkori" motoros fényképeket a Veterán újság "Album" rovatához.
        Fontos! A megjelenést garantálni nem tudom, a képekért fizetni sem tudok, a "jutalom" annyi,hogy viszont láthatod a fotódat az újságban.
        Lehetőség szerint szkennelt képeket kérek, a hozzá tartozó információkkal! (ki,mikor,hol stb...)

        Komment


          Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          motoros fényképeket
          Csak motoros ? Autó , Busz ? Mert karácsonykor kibogarásztam néhányat a fiókból.

          Komment


            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csak motoros ? Autó , Busz ? Mert karácsonykor kibogarásztam néhányat a fiókból.
            Látod,el is feledkeztem a többi járműről...jöhetnek!

            Komment


              Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              .jöhetnek!
              Kűld el az email címed. A fórumra most nem tudom feltenni

              Komment


                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kűld el az email címed.
                ds.k.richard@gmail.com

                Komment


                  Sziasztok,a hetvegen voltam egy filmforgatas helyszinen ahol egy regi film ujra forgatasa kerul megrendezesre.A temaja egy zsido boxolo a koncentracios taborban,Valami hires Amerikai produkcio,Urkuton forgatjak a bezart manganbanya teruleten koncentracios tabor folepitve mint diszlet szogsdrotkerites boxring,stb.Fenykepezni szigoruan tilos.De engem ez nem is erdekelt ellenben volt alkalmam megnezni a banya kulso reszeit ahol jovaltobb latnivalo akadt fotot csinaltam bar itt sem nagyn lehet
                  Attached Files

                  Komment


                    A második képnél kezdtem kiakadni ez olyan "magyaros"igen ilyen helyeken dolgoztunk,tanultunk lettünk emberek.Saját hangsúlyú nyelve volt az efféle környezetben dolgozóknak(mint az ovis hüje-gyerekek)....hiányzik...visszaolvasva és továbblapozva döbbentem rá ez tényleg egy régi gépműhely.

                    Köszönöm,szinte érzem az avasan savanykás gépolaj szagát !
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      A banya 2016-ban zart be szerencsere a tulajdonos nem akarja folszamolni kiarusitani vasba vagy hasonlo valamit meg dolgozgatnak a karbantarto muhelybe .Hat igen a nosztalgia azt en is ereztem es sajnalom hogy egy jol mukodo szisztema az enyeszete lett azorszagban hany ilyen gelmuhely volt ahol hozzaerto emberek tevekenykedtek.Most megvalositani egy ilyen kompleksz uzemet mint ez a banya ,gigaszi feladat lenne.Sajna a felvonokrol(kasok) es a zuzoberandezesrol vagy a mosorol nem csinaltam sajna felveteleket de lessz ra mod remelem .Sot talan meg be is lehet menni de ez elegge remenytelen .

                      Komment


                        Ma a muhely rendezes kozbe elokerultek regi 80evek vegi 90 es evek eleji diapozitivek akkor tobbnyire arra denykepeztem keveset hivattam elo fenykepre de talaltam egy parat azt is Click image for larger version

Name:	IMG_20201014_092636620.jpg
Views:	249
Size:	523.7 KB
ID:	225016 A 4 kepen lathato darabbol sajnos egyik sincs mar a birtokomban

                        Komment


                          Tegnap ismet elokerult egy par fenykep sajnos nem jo minoseg ez az egy ami valamelyest lathato sajnos a tobbi a nedvessegtol tonkre ment.Click image for larger version

Name:	scan_20211117_102104_001~2.jpg
Views:	131
Size:	350.1 KB
ID:	229190

                          Komment


                            Mátéapu : lányának épített motoron.....


                            (néhány éve)
                            Attached Files
                            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 nov. 21, 13:36.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X