Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Concorso d'Eleganza Castello di Miramare

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Concorso d'Eleganza Castello di Miramare

    Ha esetleg erdekel valakit Trieszt-ben majus 12-13.an lessz ez a rendezveny concorsodeleganzacastellodimiramare.it A varos szep meg nincs is olyan messze

    #2
    Egy par kep az elso napi keszulodesrol sajnos vasarnap nem tudtam elmenni

    Click image for larger version

Name:	DSC00611.JPG
Views:	1
Size:	116.9 KB
ID:	131143 Click image for larger version

Name:	DSC00612.JPG
Views:	1
Size:	128.8 KB
ID:	131144 Click image for larger version

Name:	DSCF1046.jpg
Views:	1
Size:	191.4 KB
ID:	131145 Click image for larger version

Name:	DSCF1057.jpg
Views:	1
Size:	189.5 KB
ID:	131146 Click image for larger version

Name:	DSCF1061.jpg
Views:	1
Size:	198.4 KB
ID:	131149 Click image for larger version

Name:	DSCF1059.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	131147
    Che, kollarg és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ha erdekel valakit es erre jar eppen Ez ev majusaban is meg szervezzuk a mi kis veteranos osszejovetelunket itt Trieste-ben a Portopiccolo -ban Egregio Appassionato.pdf Ez a program nem tudom hogy jol csi naltam e a felrakasat .
      Attached Files
      Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2022 jan. 26, 07:40.
      sepy, Jankó51 és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szervusztok! Movisz megnyugodhatsz, mert le lehet tölteni a program füzetet!

        Komment


          #5
          Nyugodtan állítom, hogy hiába, mert egy qrva szót nem értek belőle. de az utolsó képen markánsan látszik egy Pannónia. gratulálok!

          Komment


            #6
            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nyugodtan állítom, hogy hiába, mert egy qrva szót nem értek belőle. de az utolsó képen markánsan látszik egy Pannónia. gratulálok!
            Hat a lenyeg magyvonalakban hogy masodik alkalommal rendezunk egy ilyen kis bemutatot vetran jarmuveinkbol .A datum az Majus 28-29 a hely az Siatiana az ugymond Triestehez tartozik mint jarasi korzet kb.a hely Portopiccolo egy kikoto foteren.Az van meg hogy milyen klubokat hivtunk meg,Meg lessz egy ilyen eleganzia megmerettetes a kiallitott jarmuvek kozott kulombozo kategoriaba mint ahogy az ilyen rendezvenyeken szokott lenni.Ez utobbit en szemelyszerint nem nagyon kedvelem de ezt szokas .Mivel a hely szikos tobbnyire motorok lesznek
            Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2022 jan. 26, 07:41.

            Komment


              #7
              pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szervusztok! Movisz megnyugodhatsz, mert le lehet tölteni a program füzetet!
              Pasetta neked nincs messze par ora az ut esetleg meg lehet allni Vranskoba a motor mizeimba.

              Komment


                #8
                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pasetta neked nincs messze par ora az ut esetleg meg lehet allni Vranskoba a motor mizeimba.
                Szervusz Movisz! Köszönöm a szíves invitálást, de sajnos én nem hagyhatom el az országot! Útlevelem nincs, és oltás ellenes vagyok, ezért oltási igazolvánnyal sem rendelkezem. Ezen felül jelenleg mozgásképes motorom sincs, más közlekedési eszköz meg szóba sem jöhet nálam, mert tömeg iszonyom van. Ez azt jelenti, hogy még a helyi buszjáratokra sem tudok felszállni. Pár perc és fizikai rosszullétem lesz bármely tömegközlekedési eszközön. Ezért városon belül kerékpárral és gyalog közlekedek. 20 Km-es körzetben kerékpárral télen is. Sajnos én ilyen extra selejtes fickó vagyok... És majd kimaradt! Magyarul tudok csak beszélni, az oroszt erőltették az álltalános iskolában, nem sikerült megtanulni. A németet elkezdtem 1 hét után eltanácsoltak... Az angol.... Visszafizették a tandíjat csak hadjam abba a tanfolyamot.... Mondom én! Extra selejt vagyok...
                Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2022 jan. 28, 20:10.

                Komment


                  #9
                  En sem vagyok oltva ,most estem at a betegsegen igy elvileg 6 honapig jo vagyok .Remelem addig lesznek pozitiv fejlemenyek ez ugyben .

                  Komment


                    #10
                    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mondom én! Extra selejt vagyok.
                    Nem azért teccikeltem, mintha egyetértenék, csak mert olyan pedánsan összeszedted, még ha nem is minden úgy van!

                    Komment


                      #11
                      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      oroszt erőltették az álltalános iskolában, nem sikerült megtanulni
                      Az én pályakezdő Orosztanárnőm hatásomraályát akart váltani én viszont jól szórakoztam,mit mondjak nem lehetek mindenben zseni !!!!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Örülök neki, hogy gyógyulsz Máté! Evvel nem vagy egyedül én is próbáltam több kevesebb sikerrel pedig függetlenül a politikától az is egy nyelv. Csak hát a muszály főleg oskolás korban nagy úr!! Lehet ha lett volna mellette szabad választás vagy nem az akkor eltitkolt / az emberek között nyílt titok volt/ 56 és a kötelező Orosz nyelv tanulás nem lett volna következménye? másként hatott volna. Sajnos semmit nem változott a világ ebből a szempontból akkor és most is meghamisítják még a történelmet is! Pasettátől kérdezném ha nem titkos hol laksz? A nyáron lesz egy motoros találkozó Sárváron és oda el szeretnék menni. Ki esetleg szeretne csatlakozni szivesen veszem ha felírja a bakancs listájára!

                        Komment


                          #13
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          motoros találkozó Sárváro
                          Adatok ? érdekel a dolog.Hidd el nagyon viszket a s..Szeptember óta nem ültem motoron....
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pasettátől kérdezném ha nem titkos hol laksz?
                            Szervusztok! Hát kérem szépen Dunakeszin lakom! De ezt csak nagyon halkan merem leírni... Sok helyen ez komoly hátrányt jelent.

                            Komment


                              #15
                              Tudom hát tal mondatot nem kezdünk de: 2022. 08. 26 Sárvári várban motoros találkozó! Ez azért hát mert miután kicsit bevillantak az emlékképek a Találkozónk szokványos ideje lenne! Igaz erről még nem beszéltünk de ha a szokott időben lenne akkor ez törli nekem is a Guzzis találkozóm mely egyben ott lenne! Ez viszont nagy csont! Elsődleges ugyan a Fórum de a Guzzi sem az utolsó számomra!!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X