Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Concorso d'Eleganza Castello di Miramare

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2022. 08. 26 Sárvári várban motoros találkozó!
    Valamelyik dátumot elnézted??!!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #17
      Igen lapozok az emlékkönyvemben a Erika segítségével és kezd a lelki világom nyugodni. A Sárvár Mété Neked sem lenne egy egyszerű kanyar! Ez nem kis találkozó szokott lenni nem ártana egy ilyen hangosabb találkozó sem az ember életében!. Voltam Kittussal anno Tiszaföldváron is ott is volt létszám de ez erről szól. Az nekem is 300 km 5 óra nyeregben ha minden oké! Teletannkkal indulás egy útközben egy kávéval és GoooÓ! Fehérvár után Kerék csárda 3 óra Dunaföldváron át innem Orosházáról!

      Komment


        #18
        Az sárvár nem egy nagy eresztés, ott határoztam el, hogy a dunán innen nem megyek motoros találkozóra, mert ezek furcsa népek. És azt hiszem ezt nekem jogomban áll megállapítani.
        Az igaz, hogy ez az élmény 2000-ben volt. lehet azóta beállt némi változás, de nem hiszem.
        Ezt majd az azonnali békülés lehetőségekor megbeszéljük!

        Komment


          #19
          2020-ban bejáratásképp 360-km nyomtam a Pannóniával,kicsit kényelmetlenebb és hosszadalmasabb mint a Suzuki.Azért mondom,nem igazán kell félteni a csontjaimat,szerintem nekem sem lenne távolabb mint neked.

          Annyi a szépséghiba az augusztus végig családi évfordulós bulis-hónap .
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2022 jan. 31, 06:03.
          emu kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #20
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            2020-ban bejáratásképp 360-km nyomtam a Pannóniával,kicsit
            Ne feledkezzünk meg Titus barátunkról aki keszire eljött a CZ-vel, Csongrádra a Pannóniával. Szerintem mindegyik megvolt 360km csak oda.
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem mindegyik megvolt 360km csak oda.
              Szégyen nem szégyen, de Tiszakeszi mindössze 300 km volt, Csongrád pedig kicsit kevesebb. Viszont ehhez a könnyebbséghez mérten voltak nehezebb szakaszok rajta. Az Orgovány-Jakabszállás miatt kapott másik első kereket a P10 tavaly.
              mátéapu kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X