Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum találkozó 2022

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76

    Komment


      #77

      Komment


        #78
        Az oszloppal szemben a másik oldalon lehet bemenni a területre kocsival. Egy kis patak híd van előtte , kiépített zsilippel !
        Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2022 ápr. 30, 07:12.

        Komment


          #79
          Ezen a területen, és mögötte a füves részen lehetünk.
          Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2022 ápr. 30, 07:14.

          Komment


            #80
            Akkor ez lesz a mi helyünk!!? Végre történik valami köszi Gyuri!!

            Komment


              #81
              Akkor némi szöveges kiegészítés. A dátum tisztázott, 2022.07.28-31 csütörtöki kezdés, vasárnap távozunk. Csongrádhoz hasonló a helyszín ,és a körülmények. A kempingezés ára kb 1600 ft/ nap/ fő ,amiért használhatunk mindent. Mint láthatjátok a fotókon , kempingezésre kapunk egy részben fenyves, részben tisztás területet. Áramot kb 30 méterről tudunk majd hozni. Kulturált vizesblokk áll majd rendelkezésünkre, zuhanyzóval, mosdóval. Kocsival a strand végében lévő hevenyészett kapun tudunk bejutni, ami rögtön egy patak után található. ( fotó mellékelve.)
              A srtandon belül van egy vendéglátó egység, ahol igény szerint lehet kajálni meleg ételt.
              Kettő darab gyogyós medence, egy nagy medence, és egy sodrós medence ami biztosan van. meg valami dézsa szerűt is láttam.
              Most ennyi jutott eszembe. Ha kérdés van keressetek. SÜSÖN A NAP !
              ( Jó lenne a tigris, vagy valaki admin csinálna egy ottleszek szavazást. Bár ez igazán csak tájékoztató jellegű )

              Komment


                #82
                mátéapu eredeti hozzászólása
                Minimum maximum
                Létszám bármennyi. Én az előzetes kalkulálás szerint a Fiatosokkal együtt 50-70 főt saccoltam. De a minimum 10 fő nél kapjuk meg az említett 1600 köröli árat " csoport kedvezmény " címén.
                Tűzrakóhely nincs de nyilván van rá lehetőség, persze nem a fenyves közepén ! Ki-be járás a hátsó kapun, ami még a csongráditól is gagyibb. Bolt viszont nem tudom van e a közelben, Gyanítom igen, mert üdülő övezet.

                Komment


                  #83
                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Bolt viszont nem tudom van e a közelben, Gyanítom igen, mert üdülő övezet.
                  A motoros bevásárlóbrigád szerintem tettre kész......
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #84
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jó lenne a tigris, vagy valaki admin csinálna egy ottleszek szavazást.
                    Tessék:
                    https://veteran.forum.hu/forum/csak-...-2022-07-28-31

                    Komment


                      #85
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Bolt viszont nem tudom van e a közelben, Gyanítom igen, mert üdülő övezet.
                      Mezőcsátra mentem mindig húst venni Kesziből, mert Józsi bácsinak csontosan kellett, és mint mindig igaza lett.

                      Komment


                        #86
                        Mátéval pedig dinnyét venni mindíg oda mentünk, most akkor helyben lesz. Ez helyileg a benzin kút után van vagy közelebb?

                        Komment


                          #87
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez helyileg a benzin kút után van vagy közelebb?
                          Ha minden igaz akkor itt van:
                          https://www.google.com/maps/place/Te...27!4d20.901088

                          Komment


                            #88
                            Köszi a bőséges kép anyagot is. Jó helynek ígérkezik a többit meg mi hozzá tesszük!

                            Komment


                              #89
                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              t után van vagy közelebb?
                              Merről nézve !-------------------------------------------

                              Komment


                                #90
                                A Keszibe vvezető kerszteződésen kifelé van a városban a Mol kúton túl én ahogy nézegettem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X