Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Útra keltem!Mentem,repültem öregecske ,,sárkányommal"............aztán Mezőkövesd után elkezdett kihagyogatni.Lehajtottam a pályáról és le is állt!Rövidke hibakeresés után rájöttem hogy a központi kapcsolónál van baj.A gyujtás kábel csatlakozása kissé megégett.Direktre kötöttem a gyújtást és biztonsági okokból Mezőnagymihály lehajtótól visszafordúltam.Szépen hiba nélkül haza is értem!Elnézést hogy nem lehettem veletek!Jó szórakozást kívánok mindenkinek!
    Kedves Gyula!


    Nagyon vártunk, és sajnáljuk, hogy nem értél ide, de annak örülök, hogy végül minden gond nélkül értél haza!

    Komment


      Szerencsésen hazaértem,csak a blokk előregurult kissé.. perrsze olajjal tele. Kaja és kis játszás után készülök a következőre.

      Komment


        Szervusztok!

        Szerencsésen haza értünk,-jó utunk volt.A gépjárműből már kipakoltam,most folyik a tárgyak elhelyezése a "parkolópályán"..

        Nagy öröm volt számunkra,hogy újból veletek lehettünk és beszélgethettünk egy jót,-bár az mindig kevés,-no és a békülések!

        Remélem és kívánom,hogy minden résztvevő szerencsésen haza érjen!

        Szeretettel üdvözlünk mindenkit:Ircsi és Józsi

        Komment


          Már én is renben itthon vagyok. Nagyon jó volt idén is veletek!

          Komment


            Mi is rendben hazaértünk.
            Nagyon köszönjük,hogy részt vehettünk az ötödiken is!
            Igazán jól éreztük magunkat és várjuk a hatodikat...

            Komment


              Én is eljutottam eljutottam nagyanyámékhoz. Bocsánat a kései bejelentkezésért....

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerencsésen hazaértem,csak a blokk előregurult kissé.. perrsze olajjal tele. Kaja és kis játszás után készülök a következőre.
                Most már nem kell ,kiengedni belőle..

                Egy kis babázás után,batyuzás és haza két pihenővel,és rájöttem a rengeteg cucc miatt:csak oldaltámasz segítséggel tudok le fel ..mászni ,de így legalább biztosan!!!

                Három körül értünk haza egy eseménnyel,de egy keményebb fékezéssel elkerültem az elém kanyarodó autót! A jó kedvemre való,és a bocsis intés miatt,anyázás nélkül és törhetetlen jó kedvel érünk haza.Az elmaradt teendők kutyus ...viráglocsolás miatt elkésve jelentkezem...Köszönöm mindőtöknek a kedves fogadtatást !!!!

                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Szerencsésen megérkeztem én is...nem volt semmi gond
                  Elnézést a késői "hírszolgáltatás" miatt.
                  Mint tudjátok, most volt az első ( az ötből), hogy tudtam maradni, ami számomra is egy örök és szép emlék marad.
                  Jól éreztem magam, jövőre ugyanitt vagy...a másik(?) Majd látjuk...
                  Mindenkinek jó pihenést kívánok!

                  Komment


                    Bocs én is Jelentkezem! Nem hiába vártam már mint a kisgyerek a karácsonyt. Fergussont haza kísérve az ország leg ramatyabb útszakaszát leküzdve / Kondoros- Nagyszénás / saját idő rekorddal szerencsésen hazaértem. 10 percet javítottam rajta . Még most sem száradt ki a ruhám! Örültem , hogy Köztetek lehettem!

                    Komment


                      Jelentem: nálam is oké van, köszönök mindent...

                      Komment


                        Kedves Mindenki!
                        Gond nélkül haza hozott a kis S50N bár idén trehányságomból adódóan vagy talán "lazaságomból" nem is tudom kicsit több szerelésre volt szükség!
                        De hát öreg vas ez is már lassan 40!
                        Egy szó mint 100 köszi szépen mindent nagyon szuperül éreztem magam.
                        Klassz a csapat igazi baráti társaság!
                        UI: 6. Én is várom már csak 363 at kell aludni!

                        Komment


                          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jelentem: nálam is oké van, köszönök mindent...
                          Ilyen rövid , üres, információ nélküli , odavetett jelentést ------ esetleg ,25 éve még elfogadtak volna !! Most már azért ez nem divat !!

                          -kicsit bővebben , ha kérhetnénk ..

                          Komment


                            Mi is hazaértünk, bár nem úgy ahogy terveztem. Félúton némi rángatás ,habogás-hebegés miatt kiálltam gyertyát cserélni, de a menet is kijött a gyertyával együtt. Így hát utánfutón ment haza az MZ. Köszönet Heeeganynak, vigyázott a páromra még a mentést intéztem.
                            Nagyon jól éreztük magunkat idén is ! Köszönet a lehetőségért. Fotók később !

                            Komment


                              Magamról csak annyit , persze az olajkályha hiba nélkül tette a dolgát hazáig , kirámoltam , locsi-pocsi ,ettem , ittam ------aztán ledőltem .

                              Aztán amikor hasra fordultam , felsírtam mint Zsan dárk a máglyán . A tegnapi úszógumizás közben úgy leégett a hasam , mellkasom , combom .... mostanra ért abba a stádiumba , hogy ....

                              Komment


                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X