Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem jól áll a séród ?
    csak vissza nyalt a fagyi


    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Robogót sikerült megcsinálni?
    Még nem találtam hozzá alkatrészt így még nem, nem voltam azóta egy börzén sem


    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el.
    Nem reklamáció, csak kevés kompromittáló fényképet csináltam rólad a klientúrád társaságában
    Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2019 szept. 12, 23:54.

    Komment


      Szervusztok!

      Egy pár kép,így Karácsonyra,-ajándékképpen a fenyőfa alá.Nem sok képet csináltam az idei találkozón,mert nem is tudom miért,az igaz,hogy főztem és nem volt rá időm,de ez csak magyarázkodás,-na sebaj majd legközelebb.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szervusztok!

        Egy pár kép,így Karácsonyra,-ajándékképpen a fenyőfa alá.Nem sok képet csináltam az idei találkozón,mert nem is tudom miért,az igaz,hogy főztem és nem volt rá időm,de ez csak magyarázkodás,-na sebaj majd legközelebb.

        Üdvözlettel:Che
        Köszönjük, jó látni a képeket, de ezek így megint kimaradtak a naptár válogatásból, Józsi bátyám.

        Komment


          Bocsánatot kérek,de átnéztem korábban és úgy véltem,hogy nincs olyan témájú és minőségű kép közöttük,amely a többiek által már feltöltött képeket meghaladná.Utólag elgondolkodva,ha az utolsó képről valamilyen eljárással (fotoshop) ki lehetne venni a mólót alólad,akkor "Attila vízen jár" címmel,nem lenne rossz.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            már feltöltött képeket meghaladná.Utólag elgondolkodva,
            Minden kép jó..szép emlékeket idéznek.

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Minden kép jó..szép emlékeket idéznek.
              Ez így van!!!!!!!!!!!!

              Komment


                Úgy néz ki nem kell félnünk a gáttól :
                https://youtu.be/CSMabGiDKbE?t=96


                Tekerjetek 1:36-hoz, oldal valamiért nem kezeli jól az "időponthoz tartozó" linkekeket....

                Komment


                  Az év első szalonnasütése (szalma vagyok szolgálati okból:rosszalkodom)Atti utolsóüvegkostolója és szalonna sütés kovács módra fogóban,igaz perzselővel nem kovácstűzben.A kesziben megismert barátok egésségére !!!!!!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Most napokig el fog kapni az éhség ha bemész oda...

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A kesziben megismert barátok egésségére !!!!!!
                      Meg a Te egészségedre is! Az öt szelet kenyér..azé rendes vitaminbevitel estére..

                      Komment


                        Ne feledjétek a testet táplálni kell mer másként ki eszi belőle a fene a lelket!

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Úgy néz ki nem kell félnünk a gáttól
                          Ezek szerint nem bűn volt.. csak elhamarkodott cselekedet..

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            igaz perzselővel nem kovácstűzben
                            Gyorsított eljárás. Gondolom a hideg miatt

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezek szerint nem bűn volt.. csak elhamarkodott cselekedet.
                              nem értek ehhez sem de úgy gondolom hogy a gáton menni akkor okozhat problémát ha az gátként funkcionl, vagyis árvízkor ha fel van ázva.

                              Komment


                                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                de úgy gondolom hogy a gáton menni akkor okozhat problémát ha az gátként funkcionl, vagyis árvízkor ha fel van ázva.
                                Nem az a probléma hanem a füvesítésnek egyenletesnek kell lennie,mert nagy eső,árvíz esetén a gyökerek miatt nem mosódik el a föld.És mivel motorozol és terepgumis géped is van,akkor sejtheted mit művel egy krossz motor :ha belendül valaki a le,fel játékba.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X