Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Igaz még nem teljesen aktuális de szeretném feltenni a nagy ? jelet: Gondolom nem egyedüli a gondolatom mit rebesgetnek a talinkkal kapcsolatban?? Nem vagyok türelmetlen mert a nagy felújításom kicsit nehézkesen alakul.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      felújításom kicsit nehézkesen alakul.
      Mit kell feljavítani ?
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        mitrbesgetnekkik?

        Komment


          Mit -mit..hát azt,hogy hol.....és mikor...........
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Ez téged is érint mátéapu.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mit -mit..hát azt,hogy hol.....és mikor...........
              Szerintem Taluga jelenteni fog mikor tud valami biztosat

              Komment


                Nem türelmetlenkedek csak nagy a csend és szeretném felkavarni az álló vizet. Tibi ez a képsor emlékeztet egy motorosra vagy Téged is??. Máténak én vagyok generál alatt de még csak félúton de mire jó idő lesz remélem véget ér és sikerrel.

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én vagyok generál alatt de még csak félúton de mire jó idő lesz remélem véget ér és sikerrel.
                  A motorodban reménykedtem !Meg-ne próbáld magad kinyafogni mindenféle gyenge indokkal ,igenis spéci javítást óhajtok !!!!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tibi ez a képsor emlékeztet egy motorosra vagy Téged is??.
                    Én még visszaértem az útonállók előtt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Kicsit lehet korai de ha jól számolom akkor Júli 24-26 lesz az idei tali? Jövő héten adom(/adnám) le a szabi kérelmet. (Ezúttal sikerült bezsúfolnom a győrújbaráti balhét is .)

                      (/SZERK Gyors magyarázat: minél előbb leadom annál kisebb az esélye hogy még azelőtt elrendelik azon a héten a szombatot minthogy leadom a papírt. Ha lassú vagyok akkor a szombati nap is szabira megy....)

                      /SZERK2
                      Papír leadva és el is fogadták .
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2020 febr. 26, 20:08.

                      Komment


                        A mai napon olvastam az időjósok igazi motoros nyarat ígérnek!

                        Komment


                          Szervusztok!

                          Nem teljesen ide tartozik,de a macskák már nagyon érzik a tavasz közeledtét,mert akkora nyervogással vannak,hogy az már zavaró,arról nem szólva,hogy a kanok jelölnek minden útjukba eső tárgyat és akkora a szag,hogy már zavaró.

                          A fecskék várható érkezéséig,még 6 hét van hátra,-remélem sikerül nekik megérkezni!

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            [QUOTE=mátéapu;n221763]
                            Meg-ne próbáld magad kinyafogni mindenféle gyenge indokkal ,igenis spéci javítást óhajtok !!!!; Barátom Máté igyekszem parancsodnak eleget tenni holnap délelőtt újból boksz mérkőzésem lesz. Bár kiütnek de remélem én győzök. Igaz kicsit pőtyögős mert ez lesz már a 3. mérkőzésem ebben az évben a 2. remélem fel állok a padlóról.

                            Komment


                              Jelentkezem Sepy szkv. hangfelderítő!! tehát dobog és húzzuk a gázt!

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Jelentkezem Sepy szkv.
                                Nagyon helyes erősődj !!!!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X