Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum találkozó

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tücsök söröző tényleg hangulatos, viszont kissé üres.
    Mert a többiek mind a Magyar-Montenegro meccset nézik a tv-ben!
    Azért Nektek jó szórakozást!
    kedvelte ezt.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #47
      Iszom rátok egy búza Чернігівське-t. Lembergi nem volt, pedig az finomabb.

      (Jó, hogy említitek a fotón, gyorsan beüzemeltem a Dreheres kekszemet, amit bátyámtól kaptam a vonatra szálláskor.)

      Egészségünkre!
      apacsavo és kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mert a többiek mind a Magyar-Montenegro meccset nézik a tv-ben!
        Azért Nektek jó szórakozást!
        Lehet, hogy Ti jártatok jobban13:14 a vége
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #49
          apacsavo kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Én is hazaértem, kutya hideg van.

            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kérhetek egy szívességet? Ha csomagjaid engedik, hoznál nekem egy ilyen sörösdobozt? Üres is jó, csak szép,legyen.
            ... nekem pedig teljesen jó doboz nélkül.
            apacsavo kedvelte ezt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #51
              TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én is hazaértem, kutya hideg van.
              Nekem mondod... És ez csak rosszabb lesz. Jövő hét szedára -8 fokot mondanak nappalra, az estit meg inkább le se írom. Azt hiszem osztálytársam le fog fagyni a motorról .
              apacsavo kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                Én is gondolkodtam már találkozó szervezésében, de egy kicsit komolyabb formában. Az év tele lesz hosszú hétvégékkel. Egy sátorozás keretében, vagy a Che ötlete kapcsán is felmerült veterán találkozóval egybekötött fórumtalálkozó jó lenne.

                Bográcsozás, beszélgetés, sörözés, közös motorozás stb. Nem kéne feltétlenül flancos helyen. Sok kis hangulatos kemping van.

                Álom, álom, édes álom.
                apacsavo, jagdtigger és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  Szervusztok!

                  Amit idáig megtudtam,az idei orosházi veterántalálkozó 07.20.-án kezdődik és 07.22.-én a déli órákban fejeződik be.A nevezési díj 20 000,-Ft.-körül lesz,-melyért,a Gyopáros Club Hotel-ben,luxus körülményeket biztosítva lehet megszállni,stb.A rendezvény kb. 300 személyt tud fogadni és elsősorban a veteránok felső kategóriáját szeretnék szerepeltetni.A fentiektől függetlenül a találkozón bárki részt vehet,senki nincs kizárva,-csak értelmezésem szerint,esetleg periféliális résztvevők is lesznek.Természetesen nem kell okvetlen nevezni,nem kell megszállni a szállodájukban,nem kell részt venni a pörköltevésükben és az sem gond ha nem T Ford-al reprezentáltatja magát mindenki,-azért el lehet jönni és együtt lehetünk,-mert ez a fontos!A rendezvény nagyon színvonalas és minden tekintetben igen kulturált szokott lenni,csak egy kissé "rongyrázós",-én visszamenőleg,-mint kívülálló,már vagy nyolc rendezvényen vettem részt,de mind nagyon tetszett.

                  A rendezvénytől,-mintegy 500 méterre található Gyopáros fürdő,melynek kempingje is van,-az árakat nem tudom,de majd érdeklődöm és referálok.Gyopáros egyébként egy gyógyfürdő,-melyet napjaink divatja szerint élményfürdővé fejle-zü-tettek,de ettől független,-jól lehet ott érezni magát az embernek.


                  Amin érdemes elgondolkozni és amiben teljes akaratommal és szándékommal benne vagyok,-jó lenne már egy tejesen "rongyrázás mentes" találkozót összehozni,én nekem nem okvetlen szükséges a luxus ellátás (söt nem is tetszene),de ettől függetlenül,el lehetne ide jönni és együtt lehetne tölteni azt a pár napot,amely rendezvény tetszene azon részt vennénk,ami nem azon nem.

                  Körülnéztem és Kb. 10-12 kétszemélyes sátornak van hely a portánkon,volna fürdőszoba,de csak úgy egyesével,van hely a tábortűznek,-a bográcsba és a poharakba,majd csak kerülne valami.Nagyon jó lenne,ha össze tudnánk hozni egy több tagot megmozgató találkozót!Gondolom a szervezkedésre van elég idő,-Írjátok meg a véleményeteket,-gondolataitokat!


                  Üdvözlettel:Che
                  , emu és 4 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #54
                    Kedves Che !

                    Az utolsó két bekezdés az ami igazán szimpatikus nekem is. A 20,000 forintos nevezés, meg a veteránosabb vagyok mint a többi veterános féle hozzáállás nem jön be. De úgy érzem szavaidból, hogy ezt jelen esetben a szervezők erőltetik .

                    A találkozót mint programot megnézhetnénk, de a saját társaságunk miatt mennék el szívesen.
                    , emu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #55
                      Nagy szívfájdalommal olvasom az ilyen remek ötleteket!
                      Igen fáj akicsi szivem mert mióta ilyen Hycomat lettem olyan sok átalakítást kellett végeznem szegény öreg vasparipámon hogy most már semmiként nem fér össze a veterános szellemmel!E fórumon is már csak igen komoly lelkiismeret furdalás árám veszek részt,hisz nem tudom teljesíteni azokat a feltételeket ami egy veterán járműnek dukál(vagy ha igen akkor nem tudok vele közlekedni,testi nyomorúságom miatt!)Tavaj nyáron is majdnem be lökdöstek már egy veterán találkozóra amikor megmutattam a gépemet,de akkor már nem erőltették a dolgot!!!A másik az anyagi része!Buszsofőr voltam de ezt tavaly Decemberben végleg fel kellett adnom!Maradt a megalázó 27000 ft járadék!Igy nem is merek ilyen híres veteránosokhoz jelentkezni mert ha a motorommal mennék,hát legalábbis kérdéses a fogadtatás!Azért nektek sok sikert a további munkához és sok sok sikeres találkozót kívánok!!!!(néhány képet azért mellékelek ha sikerűl!)



                      (ezeken a képeken látszanak a motorom hiányosságai és a szükséges átalakitások ami a vezetéséhez kellett,de a veterános társadalomban nem megengedett!!!!Mindegy én így is szeretem és még a WC-re is ezzel megyek amíg bírok!!!!)
                      Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2012 jan. 30, 10:45.
                      Gabó_Racing, emu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #56
                        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        E fórumon is már csak igen komoly lelkiismeret furdalás árám veszek részt,hisz nem tudom teljesíteni azokat a feltételeket ami egy veterán járműnek dukál.
                        ...
                        Mindegy én így is szeretem és még a WC-re is ezzel megyek amíg bírok!!!!
                        Egy veterán járműnek egy valami dukál: hogy a gazdája szeresse és megbecsülje. Ahogy látom ez nálad nem hiányzik, úgyhogy félre a lelkiismeret furdalással!
                        Beagle, apacsavo és 6 további látogató kedvelte ezt.
                        Everything is better when you decide you don't care.

                        Komment


                          #57
                          Beagle, soveny és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            #58
                            nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Volna egy kérdésem?

                            Akkor Kecskemétre nem jön senki?!
                            Nem tudom, hogy ez számít-e bármit is, de én mennék...

                            Komment


                              #59

                              Komment


                                #60
                                ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem még mindig úgy áll, hogy megyek.

                                Ha valaki szeretne csatlakozni Budapestről, és nem riasztja a korai indulás, van még egy hely az autómban.
                                Ha pedig a börzén szeretnénk egy spontán fórumtalálkozót összehozni, rajtam piros dzseki lesz .
                                Én Domaszékről megyek, szintén autóval, hely van...




                                ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem még mindig úgy áll, hogy megyek.

                                Ha valaki szeretne csatlakozni Budapestről, és nem riasztja a korai indulás, van még egy hely az autómban.
                                Ha pedig a börzén szeretnénk egy spontán fórumtalálkozót összehozni, rajtam piros dzseki lesz .
                                Én pedig a képen látható szakállban leszek.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X