Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum találkozó

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fórum találkozó

    Miután lássuk be még kezdő fórumról van szó, úgy érzem a fórumozók közötti személyes megismerkedés előrébb vinné az "ügyet". Miután mindenki elég elfoglalt és az ország, bocsánat, EURÓPA több pontján lakunk, elég nehéz találkozót összehozni. Azonban vannak helyek, ahol nagy eséllyel megfordul a társaság, de elmegyünk egymás mellett, mert nem tudjuk egymást beazonosítani. Igen, a közös pont a VETERÁN BÖRZE. Nem kell mást tennünk, mint a börzék színhelyére megbeszélni egy pontos helyet és időpontot, ahol pacsizhat egymással a társaság. Tehát az első (bár én sajnos nem leszek ott) : szombaton a kecskeméti börzén 10 órakor VEF tali a férfi WC bejárata előtti füves placcon.

    Kéretik fotóval dokumentálni!!!

    #2
    TZ kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon sajnálom de nem tudok menni. Pedig nagyon jó lett volna!

      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Most nézem. hogy ha valaki nincs bejelentkezve, akkor sajnos se István, se az én hozzászólásomat nem látja a főoldalon.
      Engedelmetekkel meghivatkozom egy 'nyitott' témából.
      De nem véletlen csinálta így István. Profi!
      Egyébként ahogy észrevettem rajtad kívül nem sokan szórakáznak a ki/be lépkedéssel. Hál'Istennek egyébként, mert ennek köszönhetően sok "vélt" hiba meg is szünt.
      ____________

      Ha már ott vagytok figyeljétek már meg a helyszínt, hogy pontosan hol van!
      Jó lenne ezt a börzét is Google térképre varázsolni!
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4

        Komment


          #5
          ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Na, ebből egyiket sem értettem
          Miért jó, hogy csak az veszi észre a találkozót, aki belép? Én pl. csak akkor lépek be, ha hozzá akarok szólni, egyébként 'kívülállóként' olvasom a fórumot.
          Ezt a témát csak azok olvashatják, akik írnak is. Szerintem ővelük akarunk találkozni, nem?

          A ki-be lépkedés milyen hibát generál?
          Számodra semmilyen hibát nem generál. Csak aki nem tudja, hogy éppen kint van, vagy bent van, és kattogtat össze-vissza, majd úgy akar hozzászólni, hogy nincs belépve, az hibaüzenetbe ütközik. De erre én nagyon nehezen jövök rá a távolból és nem nagyon tudok segíteni. Ezért azt csináltam, hogy "alapbeállításként" bepipáltam a "bejelentkezés megjegyzését" (azt a pipát ott fönt) Azóta úgy vettem észre, hogy nincs ilyen jellegű probléma.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6

            Komment


              #7
              Persze egy Kecskeméti börze egyébként nem tartozik a "titkos" információk közé, szóval ez így, ebben a formában inkább csak játék. Dolgozok rajta, de még nem sikerült összehozni, hogy a naptár eseményei automatikusan nyissanak maguknak egy-egy témát. Ha ez sikerül, akkor nyilván ezekben a témákban beszéljük majd meg, hogy az adott börzére ki megy és hol találkozzunk. Természetesen ezek nem lesznek rejtve a kívülállók elől.

              De biztosan lesznek a későbbiekben is olyan témák, amiket felesleges mindenkivel megosztani. Nem azért, mert marha nagy titok lenne, csak egyszerűen felesleges. Szóval nem baj, ha ezt is gyakoroljuk.

              A szerzői jogos céltáblánk, viszont okkal van ebben a rejtett szekcióban.

              --- Ez még eszembe jutott: ---

              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A "Beszéltünk már mindenről" témában betettem a kecskeméti börze helyszínét.
              Köszi! Már a "központi térképen" is látható!
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                Sajna én sem tudtam menni Kecskemétre, se Szolnokon ott voltam. Istvánra ráköszöntem, de szerintem fogalma sem volt, hogy ki a fene vagyok
                Bár a Danuviások már ismernek, igaz István Pannóniás
                Esetleg a márciusi BNV börzére lehetne átteni a talit.

                Komment


                  #9
                  Akartam is kérdezni, hogy ez az első most végül nem jött össze?

                  A BNV-re fogok menni, úgy is mint "Ural klub". De nem tudom melyik nap. Találjuk ki, hogy kinek mikor jobb!
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Szerintem Szombat, akkor van az igazi csúcs, na meg akkor érek rá)))))

                    Komment


                      #11
                      Beagle, apacsavo és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Rengeteget készültem, hogy egyszer egy „KM talin” megleplek titeket az Urallal. Olvasgattam mindig a zindexes fórumon, de végül sosem jött össze.
                        Na, majd most!
                        ___________________________

                        Nagyon rejtett utalás volt, biztos nem gondoltatok rá, de a KM talira céloztam, amikor a Google térkép megjelenítése témában példának a Közlekekedési Múzeum címét használtam.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2011 febr. 21, 20:52. Oka: Közlekekedési Múzeum címe
                        soveny kedvelte ezt.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #13
                          Megpróbáljuk most szombaton ismét?
                          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                          Komment


                            #14
                            67. Old Motors Börze - BNV + Veterán fórum tali

                            Az az érzésem, hogy a tagoknak szóló részt nem olvassátok olyan rendszeresen.

                            Ezért megpróbálom itt: Szóval egy szombati Veterán fórum talihoz mit szóltok? Hány órakor és hol találkozzunk?

                            Jelezd itt, ha számíthatunk rád!
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #15

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X