Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kamuti Falunap

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kamuti Falunap

    Szeretném megkérdezni Valaki jön a Kamuti Falunapra? Várják a veteránosokat is.ÉN készülök.

    #2
    Akkor holnap lehet, hogy találkozunk. Ha összejön, akkor délután kinézünk. Délelőtt sajnos más elfoglaltságunk van.
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tegnap jó idő köszöntött bennünket a Falunapon. A kiegészítettük a helyieket mert rajtam kívűl a Békéscsabai Veterán Club is komoly csapattal képviseltette magát. Szép környezetben sok régmúlt idők vasait látták a népes érdeklődők.
      Ricsi95D kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Click image for larger version

Name:	761593.jpg
Views:	1
Size:	42.3 KB
ID:	138336 Click image for larger version

Name:	761591.jpg
Views:	1
Size:	47.8 KB
ID:	138337 Click image for larger version

Name:	761589.jpg
Views:	1
Size:	56.6 KB
ID:	138338
        Még több kép a kamuti falunapról az Általános Fórumban: Danuvia 125 Fórum
        CZsolti és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Két kérdés a hozzászólókhoz:

          - Ricsi, te is ott voltál? Melyik volt a géped? Mi is ott köröztünk a feleségemmel délután.

          - Sepy, megtalált az eső, vagy sikerült elkerülni? Miután elmentél Kamuton sűrű zivatar volt. Egyből megtelt az előadósátor.

          http://www.danuvia125.hu/forum.htm (az "Általános fórum" feliratra kell kattintani és egy kicsit lefelé görgetni. A sárga Czetkás képnél kezdődik. )
          Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 szept. 23, 08:09.

          Komment


            #6
            Köszönöm a képeket így még nem láttam magam / sárga czetkával én voltam/. Telekgerendástól áztam Orosháza határáig gyopin pedig porzott az út nem sikerült elkerülni elébe mentem!, de mivel nem vagyok cukorból és fel voltam készülve teljesen nem ért váratlanul. Áztam már Miskolctól- Orosházáig két személlyel a Simson Stáros időszakomból. Akkor még csak a bőrdzseki volt divat arról még nyáron sem szeretek lemondani csak helyi motorozáskor.
            Ricsi95D és CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Én szombaton 450 km-re voltam Kamuttól
              A Danuvia 125 fórumon is aktív vagyok, ott láttam a képeket, és gondoltam ide is teszek párat!
              Arról a fórumról két komám, Zsolt74 és Bimi viszont jelen volt!
              sepy és CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Danuvia 125 fórumon is aktív vagyok, ott láttam a képeket, és gondoltam ide is teszek párat!
                Köszönjük a képeket! Az egyiken - ha minden igaz - akkor Ifas is rajta van.
                Ricsi95D és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Igen a Stár mellett a Panonniát Ifás hajtja. Jópofa Srácokat ismertem meg bennük.
                  Ricsi95D és CZsolti kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    sárga czetkával én voltam
                    Ha tudtam volna, akkor ezt a képet is ide teszem
                    Click image for larger version

Name:	761585.jpg
Views:	1
Size:	47.4 KB
ID:	138339 A T5-ös nyegében pedig Bimi.
                    CZsolti és kedvelte ezt.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X