Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Múzeumok éjszakája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    wsievers
    Mért nem tudnak dokkolható akksikat beszerelni, aminek a cseréje pár perc lenne a megfelelően kiépített állomásokon?
    Jó, jó, a Te szabadalmad, de a becserélhető szódásüveg akkor kinek a szabadalma???

    Komment


      #32
      Jó, jó, a Te szabadalmad,
      Én találtam ki, hogy 20 literes benzineskanna alakjuk legyen. Ezért enyémek a jogok-megszaladt egy ötletelés pár sör mellett.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #33
        Mért nem tudnak dokkolható akksikat beszerelni, aminek a cseréje pár perc
        Miért nem annak van szép háza...aki dolgozik?Mert az enyémet vedd:az enyém ötlábú.és a tiéd kettő,és azért nem lehet cserélhető mert nem tudunk megegyezni..lehet többet eladnál?????
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #34
          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én találtam ki, hogy 20 literes benzineskanna alakjuk legyen. Ezért enyémek a jogok-megszaladt egy ötletelés pár sör mellett.
          Tehát ebbe akkor nem is benzin volt?
          Click image for larger version

Name:	20160709_121012.jpg
Views:	1
Size:	206.0 KB
ID:	150266

          Komment


            #35
            Amikor katona voltam..az Avia egyik tartalék kannája konyakos volt,a másik vodkás.

            Komment


              #36
              Egyenlőre nem tiszta előttem a kép!Az elektromos hajtásé a jövő ez majdnem biztos!(???)Csak hogy az áramot eléggé körülményes szállítgatni,tárolni stb!Szerintem az lenne az üdvös ha a jármű maga állítaná elő!De hogy hogyan .....na ez a jövő mérnökeinek a feladata!Nem a meglévő ,,Kőkorszak"fenntartása,toldozása-foltozása!Ezért reagáltam az álltalam nagyra becsült ,,mirr-murr"hírére!Bosszantó hogy a XXI-ik században majdhogy XIX-ik századi az oktatásunk szintje! Nem csak a felső hanem úgy az egész!Az alig 6 éves unokám vidáman kezeli a számító gépeket,okostelefont,tabletet!( Sőt ki is oktat belőle!)Na most ha jövőre elkezdi a sulit akkor vissza lép arra a szintre ami az én gyerekkoromban az Ibrányi lóistálóból átalakított első osztályomban volt!Rakosgathatja a pálcikákat,korongokat stb!Ugyan ez megy minden szinten mert a szintet nem fentre teszik hanem a gyengékhez igazítják!Nem tom mi a megoldás!!!!De valakinek lépni kellene előre is!Mert már hátra nincs hová!
              ........és csak hogy tiszta legyen!Valahol hallottam vagy olvastam!Nem tudom!....érted haragszom nem miattad!.....ez az egy még megoldandó!Az oktatás!Akkor jön csak a Kánaán!Addig......?????!!!!
              Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 nov. 21, 10:52.

              Komment


                #37
                Nem tom mi a megoldás
                Van magán iskola is:nem tudtad?
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  Ami biztos,hogy a technológiai fejlődés nem fog megállni és az is biztos,hogy a fejlődés nem az embert fogja szolgálni,hanem valamilyen profit érdeket,esetleg öncélúan fejlődik.
                  Kétségtelen!
                  Mióta világ a világ és amíg csak lesz.

                  Komment


                    #39
                    Üdv.Mindenkinek!-valahol az eszmecsere elején álltam elő azzal az ötlettel,hogy a Múzeumok éjszakája rendezvényekhez kapcsolódóan mutassuk meg a veterán járműveinket,legyünk az utcán, illetve azokon a helyeken,ahol a témához kapcsolódó rendezvények vannak.
                    2018-ban most, júni.23.-án lenne ez esedékes.
                    Spontán is jó!!!!!!!

                    Komment


                      #40
                      Kaposváron a Fő utcán lesz veteránjármű kiállítás a Múzeum előtt. De én azt hiszem kihagyom

                      Komment


                        #41
                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kaposváron a Fő utcán lesz veteránjármű kiállítás a Múzeum előtt. De én azt hiszem kihagyom
                        Hát igen:ahol van lehetőség,ott nincs aki kíváncsi lenne rá.................látnál évente kétszer élőben 60-előtti motort:egyből másképp érdekelne!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #42
                          Ezért lehet kell egyet békülnünk!
                          Úgy értettemhogy nincs amivel menjek, mert vagy nem olyan vagy nem működik de ha lesz műszakija az UFOnak (utánfutónak akkor a FIAT kasztniját el kell vinnem egy negfelelő (E-kategóriás) sofőrrel a karosszériáshoz, miután a most alkatrészraktárként fonkcionáló csapatszállító gépjárművemből felhordtam a melléképületbe (csak mert ez nálatok kevésbé gyakori) ami a ház mögött kb négy emelet magasságban van.
                          Egyébként a kínálatot nagyjából ismerem, nálunk a működés a fontos ezért a 60 előtti ritkaság sőt inkááb a négykerekűek vannak preferálva.

                          Komment


                            #43
                            Tibi ! légy felháborodva mert az új rekordot elektromos motorral a " szabadalmad " alapján a kazettás akkuval oldották meg pillanatok alatt.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X