Warning: Use of undefined constant rank - assumed 'rank' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 98 Warning: Use of undefined constant joindate - assumed 'joindate' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 103 Warning: Use of undefined constant posts - assumed 'posts' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 104 Warning: Use of undefined constant rank - assumed 'rank' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 98 Warning: Use of undefined constant joindate - assumed 'joindate' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 103 Warning: Use of undefined constant posts - assumed 'posts' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 104 Warning: Use of undefined constant rank - assumed 'rank' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 98 Warning: Use of undefined constant joindate - assumed 'joindate' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 103 Warning: Use of undefined constant posts - assumed 'posts' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 104 Warning: Use of undefined constant rank - assumed 'rank' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 98 Warning: Use of undefined constant joindate - assumed 'joindate' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 103 Warning: Use of undefined constant posts - assumed 'posts' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /srv/www/u10666/veteran.forum.hu/www/public_html/includes/vb5/template.php(322) : eval()'d code on line 104 OLAJ kérdés - Veterán fórum

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OLAJ kérdés

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• OLAJ kérdés

Sziasztok! Nemrég csatlakoztam a csoporthoz és máris egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen olajat ajánlanátok egy 4 ütemű Kawasaki ltd 454 -es járműhöz? (1988-as gyártmány (EN 450 A4)). Előre is köszönöm hozzáértő személyek válaszát!!

L.zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen olajat ajánlanátok egy 4 ütemű Kawasaki ltd 454 -es járműhöz? (
    Én Agip...ENI-t-használok nekem 15-40-est ír..most 10-40-es van benne.Véleményem szerint elérhető:legalább az előírt olajat kell önteni egy motorba,esetleg kicsit jobb minőségűt.Hüjítésnek tartom a full full olajat ,ha nem versenyez az ember,fontosabb a rendszeres olajcsere mint a szuper minőség.!Olaj típusokat sem ajánlatos váltogatni mert felhabozhatnak kicsaphatják egymást.Ezért ajánlom azt amit az embr az auzójába önt azt tegye a motorjába is,nem felejti el a típust és szükség esetén pótolható egymással....
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Kedves Zsolt!

Utánanéztem,hogy melyik is az a Kawasaki EN 450 A 4 és elég sok találatot kaptam a neten.Egy kissé jobban keresgélve találtam egy költségmentesen letölthető szerelési útmutatót is,melyben remélem meg fogod találni az ajánlott olaj minőséget is!Mellékletként felteszem a szerelési útmutató keresésének lehetőségét a neten,magamnak nem töltöttem le,mert nincs rá pillanatnyilag szükségem és elég sok időt venne igénybe.

Üdvözlettel:Che

Komment

mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezért ajánlom azt amit az embr az auzójába önt azt tegye a motorjába is
        ne halgass rá, a motorkerékpár ellentétben az autók többségével ugyanazt az olajat használja a motorban és a váltóban is. A manuálja szerint hideg klímában 10w40, meleg klímában 20w50 de mindenképpen 4 ütemű motorkerékprár olajat tegyél bele. Mert ezek nem új motorok legalábbis az én '90-es Africatwinembe ásványi olajat öntök mert akkor csak az volt és tapasztalat szerint a fullszintetikus olajat elcsipegeti és a kuplung sem működik frankón.
        Ja és az olajcsere periódus is 7000km.
        jagdtigger, Lemezjáték és 2 további látogató kedvelte ezt.

Komment

Working...
        X