Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 250/559 restaurálás

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Jawa 250/559 restaurálás

Hali!
    A kérdésem az lenne, hogy ami a hátsó tengelyt olajozza műanyag cső, fontos-e mert eltörtem... Ha igen hol keríthetek, vagy ragasszam meg?

Tapatalk-kal küldve az én thl T6S-el

itt is megpróbálhatod :

SCHMIERR

vagy itt :

JAWA 360 OLAJZÓ CSŐ LENGŐVILLÁHOZ 353-00-017 -CZE - E-MotorParts Motoralkatrész Webáruház - addel.hu piactér

Vagy itt :

Link

Vagy itt :

Motorkerékpár, robogó alkatrész | Motoralkatrész24 | Robogó és motor alkatrész, motor gumi webáruház

Vagy itt :

OLAJZÓ CSŐ LENGŐVILLÁHOZ - Fordulat Motoralkatrész

karezoli, sepy és Che kedvelte ezt.

Komment

felejtsd el, nekem már három darab törött el a most kaphatókból. Puha az anyaguk, repednek. Nyomj néha egy kis zsirt a lengővillatengelybe azzal kend. Működni fog.
      kvaga, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

Komment

Oks, köszönöm mindenkinek!

zahi kedvelte ezt.

Komment

Esetleg tud-e valaki abban segíteni, hogy zalában ki tudná újrakábelezni a motorom!? Talán még messzebb is elvinném, mivel egy embert találtam, akire 1 hónapot vártam mire oda tudtam vinni a mocit, mire 2 hét után szól, hogy hozzá se nyúlt és 2 hét mulva tudja csak elkezdeni...... Szal kezdek pipa lenni, mert mást nem találok! Olyan kéne aki a ts mz gyújtást is bele tudja alakítani! Pont a cél előtt szórakoznak velem......
          Köszi!

Komment

Tudom ilyenkorra fogy el az ember türelme mert reszeli a fenekét a motorozhatnák de és itt a lényeg ha tényleg olyan melót végez a Szaki várd ki érdemes. Nem leszel előrébb ha elviszed még 3 helyre és végül ide fogod magad bekönyörögni.!

Komment

Esetleg tud-e valaki abban segíteni, hogy zalában ki tudná újrakábelezni a motorom!?
              Akik a kalocsai mintás TLB-t csinálták és Retro Motors Hungary néven voltak, ők Zalában vannak úgy emlékszem. Bár már a honlapjuk sem létezik és semmit nem találni róluk az interneten az elmúlt pár évben...
              Itt találsz neveket:
              Üdítően szép kalocsai mintás Pannónia - Csajokamotoron.hu - Motoros nők közösségi- és hírportálja

Komment

Esetleg " Ricsi" a Csepszis Zalából?!.

Komment

Hívott a szaki, hogy elutazott (miután elutazott) igy ha akarnám sem tudnám elhozni a motort.... Szal ha a türelem rózsát terem akkor legalább egy rózsabokorra számítok!

Komment

Megtudná valaki mondani, mennyi golyó kell a kormánycsapágyba perselyenként!? Köszönöm!

Komment

rosszul olvasható az alkatrészkatalógusom , 36 vagy 38 db kell a kettőbe összesen .

Komment

Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        rosszul olvasható az alkatrészkatalógusom , 36 vagy 38 db kell a kettőbe összesen .
                        Köszi, bár most szemre beletettem ami odafért, nameg vagy nagyon ráhúztam az anyát vagy sok a golyó vagy kopott már a persely, de egy lepkefingnyit ézem fordításkor, hogy akad....

Komment

Esetleg még valaki meg tudná mondani milyen lánc kell az 559 hez!?
                          Köszönöm!

Komment

Üdv nandg83!

A Jawa 559-hez 3/8"x3/8"-os (1X9,525x9,525 mm) 60 tagú primer lánc és 1/2"x5/16"-os(12,7x7,75mm-es)120 tagú szekunder lánc kell.

Komment

leginkább a persely lehet beverődve ha akad

Komment

Working...
                              X