Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Váz beazonositása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Váz beazonositása

    Sziasztok ! A fent emlitett motorkerékpár váz beazonositásában lenne szüksêgem segitségre.
    Ami biztos hogy nem CZ 150C ! Nagyon hasonló de mégsem.

    #2
    [QUOTE=kvaga;n205778]Sziasztok ! A fent emlitett motorkerékpár váz beazonositásában

    Muszáj mindent tudnod?
    sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Semmit sem muszáj , de azért jó lenne tudni. Első ránézésre nagyon hasonlit a CZ 150C tipushoz amit 1950-51 ben gyártottak. Viszont sok apró különbség van.
      mint pl. a motorblokk helye,(a cz- épp csak befér itt még van mögötte hely.) villanyak merevitése a hátsó teleszkópok elhelyezkedése , a hátsó villa ive , a pumpa felfogatása a benzintank alatt van. Stb...
      mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        [QUOTE=kvaga;n205788]Semmit sem muszáj , de azért jó lenne tudni.

        Bocsi!

        Tudod a kisördög,bennem néha nem hagy nyugodni!

        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          Semmi gond. Esetleg ötlet nem lenne ?

          Komment


            #6
            Az 50-es években minden 125-200ccm váza hasonló volt,esetleg a teleszkópok,sárvédők,kerekek adhatnának támpontot ha különbözőek.
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Esetleg ötlet nem lenne ?
              Sajnos nincs:csak a 634-esekhez volt szerencsém.Valami furcsa hatás miatt ami nem volt bölcsővázas azt sokáig nem tartottam jó motornak,mikor kicsit ráolvastam belátom jók ,de a mai napig idegenkedem tőlük ezeket a csepptankos 250-350-esekre értem régebbikkel pedig nem találkoztam!?Egyszer láttam élőben egy szelepest,gondolom az volt az 500-as,de csak rövid ideig csodálhattam a részletekre:nem volt időm.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Hát a helyzet az hogy passzol bele a cz 150c motorja a hátsó lengéscsillapitók az reső villa is , de mégsem CZ váz !

                Komment


                  #9
                  Én is várom a megfejtést a hátsó motortartó és szerszámos kissé más nem az eredeti-é. Én valami nyugatira tippelek de mivel nem vagyok tipus tudor így csak találgatnák. Esetleg Attila? , nálad több megfordul. Mivel régebben nem problémáztak némi alakításon így biztosan használták is.

                  Komment


                    #10
                    sepy kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Egyszerre csak egy képet tudok tölteni. Ez hasonló...főleg a bakteleszkóp befogó váznyúlvány. Sajnos nincs olyan memóriám,hogy mindent megjegyezzek amit látok.
                        sepy kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Még valami: Alaposan meg kell figyelni,nem-e átszabták,alakították,pótolták.

                          Komment


                            #14
                            A hátulja szinte az motortartót módosítani nem nagy gond. Kiinduló pontnak jó lehet.

                            Komment


                              #15
                              Mátéapu, a moderátor mindent lát

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X