Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkerék

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorkerék

    Keresgéltem a kerekeim között,találtam egy nem pannónia de hasonló kereket!A nagyfékdobosra hasonlít,de 18" és szélesebb a ráf a fékdobátmérő csak 180-m/m-es,belül nem bordázott,hanem hat sugárirányú dudor merevíti,első mert nincs hajtásra utaló nyílása,füle nagy-Simsonra tippelek!...????
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    #2
    Így kép nélkül ...azé' kisebb az esély !
    Fergusson és Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kép kéne... S akkor talán..
      Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ha nem tudjuk mi az akkor: BMW, Zündap, NSU
        joker és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha nem tudjuk mi az akkor: BMW, Zündap, NSU
          Mindenképpen első szériás, ritka és nagyon értékes.
          mátéapu, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            #6
            Máté! Rajzold már le azt kereket,had lássuk...

            Komment


              #7
              Fura ez az idegen szövegsor és ablak....de többszöri próba után:villogó izék ismeretlen feliratok lettek gondoltam tölti a képeket és IGEN
              Attached Files
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Az első Simson,a ződ az Pannónia. Már nem is vagyok olyan izgatott...

                Komment


                  #9
                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az első Simson,a ződ az Pannónia. Már nem is vagyok olyan izgatott...
                  A pannóniát összehasonlításként tettem mellé,annyit már tanultam tőletek,hogy a Német felnik a küllők között keresztirányban bepréselt "csíkok"vannak.ezek szerint jó volt a tippem,csak nem tudtam,hogy 18"-as a Simson

                  Nem igazán ragadott meg:csak a blokkja és a kardán hajtása tetszik.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    keresztirányban bepréselt "csíkok"vannak
                    Nem minden esetben. A BMW-nél szinte mindig,az NSU felniken sok esetben... ezeket ismerem. A miértjét viszont nem tudom. Okoskodást már hallottam,de nem volt elég meggyőző.

                    Komment


                      #11
                      mit szoktak mondani ? szerintem a lemezt merevítették és kész ..

                      Komment


                        #12
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mit szoktak mondani ? szerintem a lemezt merevítették és kész ..



                        Minek? A többieknek elég merev volt?

                        Komment


                          #13
                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Minek? A többieknek elég merev volt?
                          A Német igyekvő :szerintem a szerszám rögzítéséhez vagy pontos tájolásához kellett!
                          Miért kell bázisfelület a marásnál,esztergálásnál:kiindulási pont......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Már nem is vagyok olyan izgatott...
                            Akkor semmire sem jó? Tipp?
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #15
                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor semmire sem jó? Tipp?
                              Elsőkerék hiányos simsonhoz jó lehet. A hátsó a nyűgös a bordakopás, vagy a megforgó öntvénybetét ( fékdob) miatt.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X