Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia TL?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia TL?

    Click image for larger version

Name:	2013-02-05 16.51.49.jpg
Views:	1
Size:	186.1 KB
ID:	155226Click image for larger version

Name:	2013-02-05 16.52.24.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	155227Click image for larger version

Name:	2013-02-05 14.58.17.jpg
Views:	1
Size:	183.4 KB
ID:	155228Click image for larger version

Name:	2013-02-05 14.59.57.jpg
Views:	1
Size:	193.4 KB
ID:	155229Click image for larger version

Name:	2013-02-05 14.59.07.jpg
Views:	1
Size:	192.0 KB
ID:	155230

    Üdvözletem minden veteránosnak föképp a Pannoniásoknak Beazonositásba szeretnék kérni segitséget.
    Hozzám került egy TL, tipus érdekes csikozással talán a fényképeken is látszik, hogy a csikozás sötétbordó és sárga... 1959 a forgalmi szerint, de az alváz s motorszám 1956 februári szerintem... de nektek mi a véleményetek? a válaszokat elöre is köszönöm. BEAR

    #2
    A csíkokat szerintem valaki piásan ráhúzta a vízfestékből kivett ecsettel. Abból kár kiindulni. Ha felteszel egy "teljesalakos" képet a motorról, biztosan meg tudják mondani a hozzáértők a típusát.
    Lajos, OdinHEM és wsievers kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm a gyors reagálást... sajna darabokban kissé hiányosan került elö. de a váza mint a T1-esemé ezért is érdekes számomra. szerintem talám egy TL 59/60
      Click image for larger version

Name:	2013-02-05 16.53.40.jpg
Views:	1
Size:	189.6 KB
ID:	134530Click image for larger version

Name:	2013-02-05 16.53.17.jpg
Views:	1
Size:	182.5 KB
ID:	134531

      Komment


        #4
        Hello a motor tankja az nem TL-é fényképezd le a blokkszámot illetve a többi alkatrészt

        Komment


          #5
          A tank az TLF-T1 azonos a számokat vizsgálgattam semmi "mahinálás" a tank csíkozás is pedig "gyárinak" néz ki.....

          Komment


            #6
            Dobj gy egész alakos képet meg estleg a váz és blokkszámról is. Addig ez egy TLF/T1 gyártási idő alapján, a forgalmi alapján akár még kései TL lehetne. Kérünk még képeket. Köszi!




            fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszönöm a gyors reagálást... sajna darabokban kissé hiányosan került elö. de a váza mint a T1-esemé ezért is érdekes számomra. szerintem talám egy TL 59/60
            TL-en oldal doboz gyárilag soha nem volt. A TLT és későbbi tesókon viszont már igen.

            Komment


              #7
              láttam már "zöld" Pannoniát TL és TLT számokkal is...

              Komment


                #8
                Haggyátokmá ! nemakargya megmutatni !--ja megértishozzá
                fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                láttam már „zöld” Pannoniát TL és TLT számokkal is...
                OdinHEM és Beagle kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Akkor most gyakorlatilag csak a tank van meg belőle?Ez így nehéz lesz.

                  Komment


                    #10
                    a lámpa nincs de látszik hogy VT2, peremes sárvédök, mindem olyan mint a TLF/T1.... 1960 környékén




                    a vázom a tankon egy réteg festék nem volt még fényezve....




                    nem volt újra fényezve

                    Komment


                      #11
                      fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      a lámpa nincs de látszik hogy VT2, peremes sárvédök, mindem olyan mint a TLF/T1... 1960 környékén



                      a vázom a tankon egy réteg festék nem volt még fényezve...



                      nem volt újra fényezve
                      Szóval,lesz egész alakos kép,vagy találgatunk tovább??
                      OdinHEM, mittom és kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        . 1959 a forgalmi szerint, de az alváz s motorszám 1956 februári szerintem...
                        Szia!

                        A forgalmiban bejegyzett szám szerint valóban 56 2.-dik havi. Elképzelhető, hogy 59-es a forgalomba helyezés időpontja. Én is csatlakoznék az előttem szolokhoz és valóban jó lenne az egész alakos kép. Nekünk is könnyebb lenne az azonosítás ami ugyebár számodra is segítséget jelent.




                        Illetve még annyit szeretnék, hogy van a fórumon "típusjegyek" című topic, ha lehet ezt inkább ott folytassuk.

                        Köszönöm!

                        Komment


                          #13
                          kosárban a motor és hiányos, a blokk egyben, fényképezhetem de csak egy kupac TLF/T1 alkatrészek.....




                          mittom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          „típusjegyek” című topic
                          átnézek a másik topicba...

                          Komment


                            #14
                            Akkor máshogy kérdezem a vázon és blokkon ugyanaz a szám mint az a forgalmiban szerepel? Ha igen akkor érdekes a dolog.

                            Komment


                              #15
                              Ne haragudj meg érte Negra, de igy képek nélkül az azonosítás olyan mintha egy fehér paraván mögötti megvilágított gyönyörű női sziluett esetében megkérdezném tőled hogy milyen színű a szeme...
                              Ha már szét is van szedve a számokat akkor is le tudod esetlegesen fotózni és még ki is takarhatod az utolsó négyet, nehogy baj legyen.

                              üdv,

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X