Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hátsó lámpabúra eltérései?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hátsó lámpabúra eltérései?

    Üdvözlök mindenkit!
    A képeken látható lámpabúrákat talán még be tudom azonosítani (TL-TLT-csepel ?), a kérdésem viszont az lenne, hogy milyen típuskülönbség lehet a két lámpabúra között. Az egyiken látható kábelkivezetés, míg a másikon nincs, és eléggé gyárinak tűnik. Ebben kérném a segítségeteket!
    Köszönöm!
    1.Click image for larger version

Name:	Fénykép1456.jpg
Views:	1
Size:	116.2 KB
ID:	153518Click image for larger version

Name:	Fénykép1455.jpg
Views:	1
Size:	84.8 KB
ID:	153515Click image for larger version

Name:	Fénykép1460.jpg
Views:	1
Size:	104.1 KB
ID:	153516




    2.Click image for larger version

Name:	Fénykép1445.jpg
Views:	1
Size:	81.7 KB
ID:	153513Click image for larger version

Name:	Fénykép1446.jpg
Views:	1
Size:	132.7 KB
ID:	153514Click image for larger version

Name:	Fénykép1459.jpg
Views:	1
Size:	116.6 KB
ID:	153517
    Utoljára szerkesztve a következő által: joshbono; 2011 júl. 27, 21:10.

    #2
    Szia!

    A TL hátsó lámpáján nincs oldalsó kivezetés, ellentétben a Csepelén van de alakra stimmel a kettő egymással ergo ha a kis lyuk behegesztetik rajt akkor TL hátsó lámpát kapsz eredményül. A TLT hátsó lámpájának nagyobb a "piros szeme" a TL/Csepelénél valamint plussz búra is van rajta a fékpedállal összekapcsoltság miatt.
    Az 1. sor 1-es kép az ebből a nézetből TL, a második TLT, a 3. megint TL, 2. sor 1-es kép szintén ebből a szögből TL, a 2. sztem TLT, a 3. viszont Csepel.

    Remélem segítettem, a többiek meg úgyis kijavítanak ha valamit rosszul mondtam

    üdv, Zsolti

    ui.: fényképet nem felejtettem el holnap ha lesz időm lefényképezem és elküldöm pm-ben. /mármint a Hella Tökről/
    joshbono kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A narancs betétes (féklámpás) biztos, hogy nem TLT, sőt ilyent nem is szereltek magyar motorra.

      A 125-ös Csepelen, a 250-es Csepelen, a TL-en, TLT-n azonos hátsó lámpa volt. Az oldalsó kivágás attól függött, hogy oldalról vagy alulról vitték be a vezetéket.
      Erősen hasonló volt a Jawa Perák hátsó lámpája.
      joshbono kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Igen csak abban talán nagyobb volt a cica szem és nem csíkos mintázatú.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X