Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 125 T oldaldoboz

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Cz 125 T oldaldoboz

    Tisztelt veterános kolegák!
    A segítségeteket kérem a képeken látható oldaldekni azonosításában! Az én erőfeszítéseim sajnos kudarcba fullattak.
    Attached Files

    #2
    Csepel125??? Ez csak tipp, alátámasztani nem tom, mások erősítés...???
    nyuszifül kedvelte ezt.
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    Komment


      #3
      A címet szerintem módosítanám a helyedben "motorkerékpár (csepel???) szerszámdoboz" -ra, sztem dekli (helyes-e a dekni szó, ez lenne z én kérdésem, mert bizonyos források helyesként állítják be...) mindenkiben a motorblokk fedőlapjait idézi fel és semmiképp sem a fenti alkatrészt

      Üdv
      nyuszifül kedvelte ezt.
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #4
        Én nem találkoztam olyan csepel oldaldobozzal, amelyik oldalra nyílna?!

        Komment


          #5
          Üdv! Szerintem nem Csepel. Az előttem szóló nyuszifül-nek igaza van a nyitási iránnyal, én a felfogató fülecskék és a dobozok hátfalán lévő furatok helyzete miatt zárnám ki a Csepel származást. Mondjuk a képen nem annyira látni hogy gyáriak e azok a fülek... !?

          Komment


            #6
            Csak egy tipp volt, Csepel motorom nem volt huzamosabb ideig... nem vagyok otthon a márkában, csak gondoltam hátha. Nem DKW NZ az tuti és nem is Lemezvillás IZS vagy 49(annak tankban volt szerszámdoboza)...
            nyuszifül kedvelte ezt.
            Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

            Komment


              #7
              Valamelyik Czetka? Vagy Perák?
              nyuszifül kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Pirtyesz beletrafált a megoldásba...Cz 125 T oldaldoboz, méghozzá jobbos...A Perák nem talált, mert annak ugyanúgy záródik, mint a Csepelé, és az Ogaré is

                Click image for larger version

Name:	cz125t.jpg
Views:	1
Size:	172.3 KB
ID:	128881
                nyuszifül kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #9
                  Köszönöm szépen!

                  Valóban teljesen úgy néz ki!

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X