Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kompresszor.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    De a cső bírja.
    Sajnálom,de hosszú távon a hidraulikacső vulkanizálódik a melegtől és elenged...
    Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #47
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sajnálom,de hosszú távon a hidraulikacső vulkanizálódik a melegtől és elenged...
      Akkor jön a fém cső. Vagy, ha bírja még pár évig akkor van még egy ugyan ilyen cső valahol itthon...

      A régi cső egyszer elszállt 9 bárnál. Kb fél m-re voltam tőle. Úgy hirtelen elcsendesedett minden, csak a kompresszor tompa morgását hallottam. Meg láttam hogy apámnak mozog a szája, csak nem hallottam hogy mond is valamit (ő a garázs másik végébe volt)
      Na de a csövet akkor megcsináltuk(csak persze eresztett) a fülem meg pár nap múlva már nem csengett.

      Rosszabb meg csak nem lesz ez se. Főleg hogy most már van nyomáskapcsoló, ami 7.5 bár környékén kikapcsolja. Szóval ha el is száll, akkorát nem fog szólni.
      Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Én anno Trabant 601 légszűrő házat építettem rá és a mai napig az van rajta. Nem sivatagban használom mindíg a műhelyen kívül dohogott és elég nagy a felülete 1x cseréltem filtert benne eddig.
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          A motorfelújítást kompresszorépítéssel kezdtem IFA sűrítő, IFA tartályés egy már majdnem eladott 4kW-os motor. Részletes videót készítek róla hamarosan, egyenlőre a hét végi sikeres homokfújási próbáról egy rövid videó. Ezen a legnagyobb (7mm-es) fúvókát használom.
          Jelenleg a szárítórendszer összeépítésével foglalatoskodom, de közben tervezgetek egy homokszóró kabint is.


           

          Komment


            #50
            Ügyes. Nagyon tetszik.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X