Szerintem ez még belefért.
Én politika nélkül probálok élni,
MERT ENGEM CSK A SZAKMA ÉRDEKEL. :-D
Én politika nélkül probálok élni,
MERT ENGEM CSK A SZAKMA ÉRDEKEL. :-D
Én is ott végeztem 83-ban. Biztos találkoztunk az ebédlőben. Bár, én még visszajártam utána is szakmákat gyűjteni. Nekem Marosvári Emil tanár úr osztotta az észt szakismeretből, és a tanműhelyben gyilkoltam az EAN-t.
Komment