Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ömlesztve nem fogadják el ! Csinálni kell neki egy kifurkált lapos anyagot, és abba belefűzni a végén az anyával. Legalább is a horganyzós Ildikó így mondta.

    - - - Updated - - -

    180 ft+ Áfa kilója !

    Nem csinálnak. Van ezüst, meg ezüst is ! Arany volt régebben, de húzogatják a szájukat.
    Van nekik dob, hát tegyék be abba!
    A nato sátorvasakat meg a sátor alkatrészeket se fűzgélik. Ömlesztve mennek a dobba. Bár nem tudom hogy holnap mit fog vinni, szerintem csak pár apróságot.

    Komment


      Van nekik dob, hát tegyék be abba!
      Nekem beletették az awo cuccait. Utána úgy kellett bekunyerálni magam a Miskolc REMY -be, hogy megkeressem amit elhánytak. vagy tíz tejes ládányi aprólékot túrtam át, mire meglett a fele !
      OdinHEM és zahi kedvelte ezt.

      Komment


        Üdv Heeegany !

        Remélem meglátod a frissen horganyzott cuccosban a szépet ! Még ha a ráfot, addig a számodra megfelelő színre is fested , befűzés után teljesen másképp fog hatni az új fényes küllőkkel !!!! Még ha kicsit rozsdapöttyös "fehér" lesz is a galván után !
        Már megbocsáss az általad felvázolt egybe festés nem méltó egy veteránoshoz !!! Sőt mondhatom annyira cigány , hogy önállóan "pattogtat" az újjával !!!! ( ne vedd sértésnek ! ) Szerintem bárhogy is döntessz ,lehessen látni a kontrasztot az alkatrészek között, mert különben az igényesség elvész a "smucigság " oltárán !
        Gondolom te sem olyan vasat akarsz "előállítani " ami nélkülözi az igényességet , így egymás közti szurkálódások színterét képezi . ( igen sajnos vannak ez irányú tapasztalataim) Már bocs , de ha - főleg így horganyzás után - befűzvén a kereket , egyszerűen lefested , az igénytelenség ! Én nem ilyen embernek ismertelek meg !
        Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2016 máj. 06, 06:46.
        OdinHEM, Che és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          Az elektromos kütyük és a tankfestés után agyon csapnád az eddigi munkád. A ráf lehet festett még akár csíkkal az oldalán is és az alu. dolgok kissé átdolgozva nagyot dob küllemileg a gépen. Persze kinek mi tetszik csak az olcsóság miatt azon fog a szemed megakadni mindíg és később bánja az ember.

          Komment


            Már megbocsáss az általad felvázolt egybe festés nem méltó egy veteránoshoz
            Én pont ezzel a dilemmával küzdök ! Az Izs 49 kerekeit kéne rendbe tennem, de annak a fékdobja 2-3mm-es lemez. Ráadásul ,állítólag 7 különböző méretű küllőt tartalmaz. Ha én azt újra fűzöm, abból minden lesz, csak vizsgaképes fék nem. ( Ha csak Tibi nem készít nekem esztergált agyakat a cnc-n )
            zahi, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Már megbocsáss az általad felvázolt egybe festés nem méltó egy veteránoshoz !!!
              Szerintem meg, ha anno egybe festették, akkor restauráláskor nekünk is egybe illene.

              Ezt nem a konkrét motorhoz fűztem hozzá, csak úgy általánosságban.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Az tuti hogy egybe festeni nem fogom. Valami kontraszt kell, épp ezért krómoztattam vagy fél éve pár darab küllőanyát.
                Mert a króm és a matt fekete egymás mellett jól néz ki(legalábbis nekem tetszik)

                A küllőkre kíváncsi leszek, 69db küllő amit 3 kerékből bontottam(ebből lehet következtetni a minőségükre is). 36db használható csak csak visszakerül hozzám.

                A dobbal még nem tudom mit csinálok. Polírozott dob, fekete küllők, krómozott küllőanyák aztán a fekete felni, ez így elég jól nézne ki, de az agy hamar bemattulna. A lakk meg hiába minőségi, ha nincs mibe megtapadnia lepattog

                Komment


                  ....egy ki árányat még dohatnárá testvír
                  sepy, mir-mur és OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    A dobbal még nem tudom mit csinálok.
                    Eloxálás? Anyagában színezve tovább szép marad.

                    Komment


                      NEM LEHET !! csak homogén , kizárólag alumínium anyagu tárgyakat lehet --régebben kiveséztük a dolgot.
                      sepy és OdinHEM kedvelte ezt.

                      Komment


                        Jó van na'! Nem kell mindjárt bekapni
                        zahi kedvelte ezt.

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          NEM LEHET !! csak homogén , kizárólag alumínium anyagu tárgyakat lehet --régebben kiveséztük a dolgot.
                          Mindent lehet, csak annyi sz0pás van még vele még akkor is ha csak egy kis darab acél van benne...
                          (be kell vonni az acélos részt valamivel ami bírja a trisóban való főzést és a savban az elektrolízist, ami még a savállót is megeszi... Aztán meg ezt a ragasztóréteget valahogy le kell vakarni róla...)
                          Titus, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            Ts felni a nyerő!

                            Tegnap cseréltem egy párat,és ezeket faragom nagyfékdobos kerekekhez a T-5-H-ba,és nem érdekel tudom az már túléli a motort!Lehet még jobban is gyorsul majd!
                            Igyaz a szakértők észreveszik,de ők nem motoroznak,csak a tréleren!
                            Titus, OdinHEM és 8 további látogató kedvelte ezt.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Ts felni a nyerő!
                              ezeket faragom nagyfékdobos kerekekhez
                              Nekem is van egy ilyen kerekem. Valahonnan került..
                              OdinHEM és sepy kedvelte ezt.

                              Komment


                                Heeegany én ha ez bár mit is számít egy finom drótkorongon gondosan" megcsiszolnám" a fékdobot a küllőket horganyoztatnám és a felniket ha krómmal nem menthető akkor festeném de nem akárhogy , feketére és a szélén piros csíkkal.természetesen a féklapot políroznám legalább is a szélét biztos. Ez egy javaslat mely az én agyamból pattant mely nem törvényszerű!
                                OdinHEM, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X