Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gépek , szerszámok javítása ....

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Van egy vadi 8-as husdarálóm , csak hányatott élete lehetett ezért rozsdás a kés-rostély . köszörülni kell . A testen is van néhány rozsdapír -folt de azt szerintem simán le lehet törölni egy krómpucerájjal .Bárkinek oda adom -INGYEN - ha ide jön érte .

    Komment


      k-s.jpg
      Igen így kell csak 0,5 m/m alatt maradjon az élszalag!

      - - - Updated - - -


      Kell hozzá egy finomszemcsézetű köszörű korong (új) és
      ÚJ.............Sajnos ezért tértem át a flex korongra,mert nem győztem köszörűvel a felmerült igények miatt,és annak kellett egy kis plusz fordulat így viszont bevált a dolog,olcsó gyors,mi kell még!!!!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Vissza az állványos fúró kérdéskörhöz.
        Valamit kihoztam abból az aldi gazdaságos workzone-ból (27ezerért). De azért piszkálta a csőröm, hogy kisebb ráfizetéssel mit értem volna el.
        Jelentem: semmit.
        Prakkerben láttam kiállítva Güde állványos fúrókat:
        GTB 16/612 R+L - 600w - 70ezer
        GTB 20/812 - 800w - 100ezer.


        Emlékeim megint megcsalnak, szerintem volt egy 40ezres gép is, katalógus szerint csak ez a kettő van.
        Az olcsóbb gépnél az aldis technika megoldásai köszönnek vissza. Azaz öntvényben futó oszlop. Még az oszlop anyaga is kísértetiesen hasonló. Nincs akkora kottyanása, mint az aldisnak, de azért van neki.
        A drágábbnál se találtam perselyezést, az is öntvényben fut. Csak nagyobb a gép. És az is kottyan egy pár tizedet.
        Én azért elvárnék egy perselyezést.

        Komment


          Ma vettem egy mosogepet remelem mukodik Click image for larger version

Name:	IMG_20201117_160411378.jpg
Views:	179
Size:	763.8 KB
ID:	225545

          Komment


            movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ma vettem egy mosogepet remelem mukodik
            Jó cucc.. Esetenként szivesen fürödnék benne..

            Komment


              Eddig mindig mashoz kellett vinnem .Tobbnyire a fureszek es egyeb kerti szerszamok karburatorait mi utan ezzel kimosom magukhoz ternek volt olyan eset hogy csereltem ujra.De kesobb anem jol mukodo karbit kimosva ezzel osszerakva feltudtam rakni es mukodott Click image for larger version

Name:	IMG_20201117_160357145.jpg
Views:	189
Size:	499.6 KB
ID:	225548 Click image for larger version

Name:	IMG_20201117_160333164.jpg
Views:	183
Size:	471.8 KB
ID:	225549

              Komment



                Már azt hittem Te lettél a Mosó Masa!! Egy ilyen mosógép jól jön a háznál. Szerintem a működö ketyeréknél sem ártana 1 évben 1X bevetni ennek a ramaty üzemanyagnak kivédeni az ellen hatásait.

                Komment


                  Lassan, minden "háztartásban" lennie kell egy ilyen szerkezetnek, ahogy sepy írta, ramaty üzemanyag és egyebek.

                  Komment


                    Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lassan, minden "háztartásban" lennie kell egy ilyen szerkezetnek,
                    Jó lenne ..egy gyengébb állapotú motor ára...
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Az utobbi idoben sokat dolgozom az ingatlan ugynoksegeknek ugyan is sok esetben vannak fak amiket ki kell vagni vagy a kertet valamilyen szintre kell hozni kigazolni stb.Ahhoz hogy ellehessen adni neha talalok egy par erdekes dolgot Click image for larger version

Name:	IMG_20210207_130118827.jpg
Views:	141
Size:	818.4 KB
ID:	226435 Click image for larger version

Name:	IMG_20210207_130103784.jpg
Views:	138
Size:	755.3 KB
ID:	226436 Click image for larger version

Name:	IMG_20210207_130127847.jpg
Views:	141
Size:	797.5 KB
ID:	226437 Van meg egy alvanyos furogep is meg rengeteg kalapacs,es kulonbozo fejszek de azokrol nem csinaltam fotot.A gepek mind mukodnek pedig a tulaj mar vagy 15 eve halott aki szerintem hasznalta utoljara.Ezek utan az en muhelyem falan fognak logni a veteran lancfureszek mellett.

                      Komment


                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        neha talalok egy par erdekes dolgot
                        Még jó, hogy nem egy aranybányában dolgozol. Súlyos eszközök, nem sok műanyag lehet bennük.

                        Komment


                          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Súlyos eszközök, nem sok műanyag lehet bennük.
                          Cserébe egy rendes lakatosműhelyben nem 2 műszak után néz ki úgy, mint egy eldobandó

                          Komment


                            Hat ezeknek van sujuk meg szerintem egy szakembert mar kinyugdijaztak .

                            Komment


                              Úgy látom Zsolti szabad idődben karosszériás suliba kell járnod az első kép alapján.

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az első kép alapján.
                                A második meg a húzatópad kellékei.....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X