Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia T1 - 1963

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fóti Gyuláéknál tutira van kúpgörgős,örök élet címszóval....
    Ezt is koszonom, megrendeltem a kupgorgoset, orok elet jeligere
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #47
      Csak egy ötlet ha van esztergályos cimbid akkor legközelebb vegyél magadnak mert kb 2/3-ad áron kijössz. L45449/10 ebbe egy persely kell mert nagyobb a belső gyűrű átmérője mint a tengelyé amire ráhúzod. Koyo luxus KML is tökéletes mindkét márka tesztelve beépítve, illetve van harmadik is de az passz most nem jut eszembe a neve.
      Che, és kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Sziasztok! Az újáélesztés közepedte, ismét előkerült egy probléma:
        A gyári gyújtás át lesz alakítva 12V-ra. Minden 6V-os elem (ok, a kürt nem ) le lesz cserélve, igen ám, de eljutottam az akkuig. Ha jól érzékelem, ide egy kb. 90x80x160-as méretű akku kellene, amit 6V-ban találok, de 12V-ban, nem.
        Milyen 12V-os akkut lehet betenni a dobozba? Megküzdött már ezzel valaki? Ha van egy típus, meg tudnátok adni?

        Köszönöm!

        Komment


          #49
          Halal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Milyen 12V-os akkut lehet betenni a dobozba?
          Én ilyet vettem, és marad helyed bőven...Hungarocellel raktam körbe, hogy ne lötyögjön...

          http://elektro-shop.hu/?s=emos+b9653

          Komment


            #50
            Halal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok! Az újáélesztés közepedte, ismét előkerült egy probléma:
            A gyári gyújtás át lesz alakítva 12V-ra. Minden 6V-os elem (ok, a kürt nem ) le lesz cserélve, igen ám, de eljutottam az akkuig. Ha jól érzékelem, ide egy kb. 90x80x160-as méretű akku kellene, amit 6V-ban találok, de 12V-ban, nem.
            Milyen 12V-os akkut lehet betenni a dobozba? Megküzdött már ezzel valaki? Ha van egy típus, meg tudnátok adni?

            Köszönöm!
            Én annó egyszerűen besétáltam az első útba eső aksi kereskedésbe a kezembe a méretekkel. A boltos rögtön mondta a méreteket látva hogy Pannóniába lesz? 12V-osban olyan méret valóban nem volt. De valami más volt ami befért volna a helyére. Aztán végül zselés aksit vettem én is.
            Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2018 jún. 30, 00:11.

            Komment


              #51
              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Én annó egyszerűen besétáltam az első útba eső aksi kereskedésbe a kezembe a méretekkel. A boltos rögtön mondta a méreteket látva hogy Pannóniába lesz? 12V-osban olyan méret valóban nem volt. De valami más volt ami befért volna a helyére. Aztán végül zselés aksit vettem én is.
              Az a baj, hogy a boltokból (is) lassan kihalnak a szakemberek. Manyikának meg nem a pannonia, de még a millimiéter szóval is meg kell küzdeni. Már a típusszám sem elég, lassan cikkszámot, vagy vonalkódot kell adni, máskülönben közli, hogy "olyan nincs". De Lemezjáték pontos típusa nagyban egyszerűsíti a helyzetet (azúton is köszönöm neki). Így lehet nem szaladgálok, futárral ki lehet hozatni. (sajnos, a másik gond ezzel az elszaladokkal van, amikor én végzek a munkahelyemen, már minden zárva) Nem is tudom, hogy azért dolgozom, hogy élhessek, vagy inkább azért élek, hogy dolgozhassak. Egy tény, meghalni sincs időm. Na de ez más kérdés...köszönöm mindkettőtöknek a segítséget, "lesz vasaló"

              Komment


                #52
                Halal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                nem a pannonia, de még a millimiéter szóval is meg kell küzdeni. Már a típusszám sem elég, lassan cikkszámot, vagy vonalkódot kell adni, máskülönben közli, hogy "olyan nincs".
                Sajnos igazad van! Én a múltkor egy nagy, országos hálózattal rendelkező gépjármű alkatrész üzletbe mentem be, hogy M18 x 1,5-ös mágneses olaj leeresztő csavart vegyek.
                Nem tudtak velem mit kezdeni...meg én sem velük...
                Aztán Interneten vettem.

                Komment


                • joker
                  joker kommentje
                  Editing a comment
                  én is vettem az unixban ----- réz , BK , gyönyörű , ---viszont PÁRHUZAMOS ! Simán tekertem befelé , ment mint a villám , aztán majdnem beleesett a karterba , Vissza vittem ........

                #53
                Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                alkatrész üzletbe mentem be
                Ébresztő !!!!!
                A szakembernek kötelező a minimálbért megadni,azóta szakembert nem alkalmaznak csak annyit amennyi a működési engedélyhez kell,viszont azt csak részidőben az engedélyek miatt......
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #54
                  A TLF 60/9..... blokkban nem találtam a fényképen látható olajozó furatot, van bontva tartaléknak egy T14........blokk is és abban sincs furat. Tudtok evvel kapcsolatban információt megosztani, hogy a furat megléte típus vagy évjárat függő?
                  Sziasztok! Nos, amint egy páran már tudjátok, nekem igen-igen régre nyúlik vissza a Pannóniám története, de ezt első körben nem is ecsetelném, sokkal

                  Komment


                    #55
                    Nem kötelező halálra izgulnod magad!
                    nem minden blokkban van furat,ettől függetlenül jól működnek( a 70-es motoromban nincs,az előző p10/70-esben volt....ez mégis szebben ketyeg,gazda alkatrész szerelő azonos és mégis.. Nenm igazán számít a furat,ha van akkor figyelni kell rá !!!!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X