Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Panni r50

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Panni r50

    Sziasztok! Vettem egy panni r50 robogót viszont nincs benne úszó... hol tudnám beszerezni? Esetleg másik motoréval egyezik-e?

    #2
    Úgy gondolom a Berva úszó megegyezik a Panniéval.A beszerzése nem lesz egyszerű,nézegetni kell a veterán apró.hu-t,börzék,vatera,vagy esetleg a fórumtagok valamelyikénél lesz elfekvőben és meg tudsz vele egyezni.Sajnos nekem nincs,tehát nem tudok neked ilyen úszót felajánlani,kikoptak ezek a kismotorok,ami még megvan,arra meg vigyáznak,ezért lesz nehéz beszerezni.

    Üdvözlettel:Che
    Lemezjáték, sepy és Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Úgy gondolom a Berva úszó megegyezik a Panniéval.A beszerzése nem lesz egyszerű,nézegetni kell a veterán apró.hu-t,börzék,vatera,vagy esetleg a fórumtagok valamelyikénél lesz elfekvőben és meg tudsz vele egyezni.Sajnos nekem nincs,tehát nem tudok neked ilyen úszót felajánlani,kikoptak ezek a kismotorok,ami még megvan,arra meg vigyáznak,ezért lesz nehéz beszerezni.

      Üdvözlettel:Che
      Köszönöm! Én is úgy gondoltam, hogy Bervával egyezhet! Ettől függetlenül még valóban nehézkes lesz a beszerzése!

      Komment


        #4
        esetleg ????????????

        https://auto.jofogas.hu/pest/Panni_b...k_68882209.htm

        Lehet hogy szerencséd lesz !
        dongos78, Lemezjáték és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Sok a repedezett belőle,jó állapotút nehéz kifogni. Azt hiszem a Riga műanyag úszója (elég jól sikerült cucc) talán alternatíva.
          Titus, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            K35 vagy a K35B mert a K60 -nak körúszója van műanyagból .A régi , talán S-35 komáré , vagy a rometé nem hasznosítható ?

            http://www.motoralkatresz24.hu/term%...-2000000025124

            ???
            Atti69, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A régi , talán S-35 komáré , vagy a rometé nem hasznosítható ?
              A Komár-Romet úszóházfedél rámegy a Berva-Panni-Dongó porlasztóra. Gondolom az úszó is elfér, de az nincs megvezetve alul. Nagy gond talán nem lenne belőle.

              Komment


                #8
                Sziasztok!

                Találtam. Nagyon örültem neki!!
                Ha esetleg valaki kéri, akkor szivesen fénymásolok neki.


                Komment


                  #9
                  Kedves Tamás!

                  Ilyenkor kapom vissza a hitemet az emberekben,hogy vannak még "fasza gyerekek",akiknek nem minden a pénz.

                  Pillanatnyilag nincs szükségem ilyen másolatra,de azért köszönöm.Ettől fórum a fórum,még akkor is,ha ezt sokan nem értik és fel se fogják,hogy lehet önzetlenül segíteni azokon,kinek szüksége van rá.


                  Üdvözlettel:Che
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2019 aug. 07, 22:49. Oka: kiegészítés

                  Komment


                    #10
                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Tamás!

                    Ilyenkor kapom vissza a hitemet az emberekben,hogy vannak még "fasza gyerekek",akiknek nem minden a pénz.
                    Köszönöm a kedves szavakat Che!
                    Őszintén megmondva meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen csekélységért pénzt kérjek. De ha ez esetleg sok fórumozónak segítség, akkor vannak még más fajta könyveim, szivesen másolok. Ezek vannak:

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X