Közlemény

Collapse
No announcement yet.

D-Csepelre km-óra, utólag

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    D-Csepelre km-óra, utólag

    Helló!
    Egy 125 ös d csepelre szeretnék majd a felújítás során km órát is rakni, de eredetileg nem volt rajta. Viszont láttam hirdetésekben, hogy eredeti állapotra felújított motorokon (csak némelyiken) van óra. Az lenne a kérdésem , hogy hogyan tudnám megoldani igényesen a dolgot.(nekem eddig csak az jutott eszembe hogy a lámpa búra hátsó részébe lehetne vágni egy lyukat, bár nem tudom mennyire jó megoldás )
    Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget

    #2
    elma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem , hogy hogyan tudnám megoldani igényesen a dolgot. (nekem eddig csak az jutott eszembe hogy a lámpa búra hátsó részébe lehetne vágni egy lyukat, bár nem tudom mennyire jó megoldás)
    Igénytelen megoldás, és tök felesleges.Gyárilag csak az exportgépeken volt, azon is ritkán. Lehetne vágni, igen. És a süllyesztést hogy csinálod meg? Az nem csak egy lyuk a lámpafejen.
    Ha annyira kilométerórát akarsz akkor:
    1, veszel egy km órás Csepel lámpafejet
    2, ráteszel egy Danuviáét
    , Lajos és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Én nem vagdosnám a lámpatököt. Ilyen korú motoron az is jól néz ki, ha egy konzolt készítesz az órának, az üzemanyagtank vagy a villahíd mellett rögzítve!
      , Che és kollarg kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        kösz a tanácsokat

        Komment


          #5
          ráteszel egy Danuviáét
          Szia elma! Én is ezt ajánlom, jó megoldás. Én is km- órát szerelek csepelbe ezzel a módszerrel.
          "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X