Közlemény

Collapse
No announcement yet.

D-Csepel 125 kábeleinek elvezetése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    D-Csepel 125 kábeleinek elvezetése

    Szia DCS!
    Tudnál-e nekem abban segíteni, hogy van a 125-ös bevezetékelve? Nem az a kérdés, hogy mit hová kössek, azzal nincs problémám. Csak azt nem tudom, hogy lehet a lehető legjobban elvezetni a kábeleket, hogy a legesztétikusabb legyen.
    Köszi előre is.

    #2
    Kedves Tóni bácsi!

    Az a baj, hogy nem vagyok szakértő, az én motoromon szigetelő szalaggal vannak rögzítve a kábelek, olyannak kellene válaszolnia, aki már restaurált ilyen gépet. Egyébként majd teszek fel képeket az enyémről, mert nekem is lesznek még kérdéseim...

    Üdv. Gyula

    Komment


      #3
      Helló! Unokaöcsém most restaurál egy 125-ös D-Csepelt, a vezetékelésen már túlvan ha gondoljátok holnap csinálok fényképeket...ha jól tudom ő ugyanazzal a bilinccsel csinálja, amit a Pannónákhoz adnak, csak levágja róla a szemet és úgy fűzi be. annyit tudok, hogy hátra a bal oldali vázcsövön és sárvédőpálcán megy a vezeték az első lámpába pedig a jobb oldalon. Sokan amúgy fekete gyorskötözővel oldják meg, nem eredeti, de legalább nem nagyon látszik. Szerintem 2 féleképpen csinálhatod...látványosra, galvanizált rögzítőlemezekkel vagy rejtetten a cső belső feléhez gyorskötözővel...
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 febr. 24, 14:31.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Szia wsvievers! Köszi az infót, ha nem terhellek, szeretnék fényképeket is látni!

        Komment


          #5
          hogy hátra a bal oldali vázcsövön és sárvédőpálcán megy a vezeték az első lámpába pedig a jobb oldalon. Sokan amúgy fekete gyorskötözővel oldják meg, nem eredeti, de legalább nem nagyon látszik.
          Nekem is ugyan ez!
          Csak a hátsó lámpához vezető kábelek nekem tokban vannak
          "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X