Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Danuvia gyújtás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Kedves Zsolti légyszives ne alázd le a Cetkát annyira, hogy a Babetta gyorsabb! A Nejed csinosítása is kell hidd el mert utána megértőbben fogja támogatni élete párja hobbiját is. Személy szerit a Túri börzére szeretnék eljutni a "sárkánnyal", jövő hónap 8-9.
    taluga és OdinHEM kedvelte ezt.

    Komment


      #47
      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      csinosított nejem szerint előrébbvalók.
      Hallgass rá, mert ha igaza van, később neked jön jól!!!

      Vagy nagyon gyors az a Babetta, vagy tényleg szegény Cetkát szólod le! Ne bántsd meg azt az öreg vasat...
      Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 máj. 09, 18:46.

      Komment


        #48
        Közben sikerült megoldanom a gyújtás problémát! A kondinak semmi baja, a töltő tekercs kivezető szál szigetelése kikopott és azon keresztül letestelt. kijavítottam összeszereltem... és... SEMMI!!! újra kiszereltem kivettem a megszakítót teljesen megtisztítottam minden szigetelést megnéztem újra összeraktam. SEMMI! No akkor még egyszer ugyanez, próbalámpával leellenőrízve. Visszaszereltem és lőn SZIKRA!!! Szóval a türelem és a sok szerelés segített. utána odapakoltam neki és hasítottam egy jó kört, hagy szokja!

        Komment


          #49
          mucsom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          utána odapakoltam neki és hasítottam egy jó kört, hagy szokja!
          Örömmel olvasom! Sok gondtalan kilométert!
          mucsom kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azért is csúszik a projekt, mert előbb a 210-es Babettámat teszem rendbe, mert már nagyon kéne motorozni valamivel, és ez megy a leggyorsabban.
            Na ezt rendesen megmagyaráztam. Természetesen arra gondoltam, hogy ezt a gépet tudom most legrövidebb idő alatt motorozható állapotba hozni. 20 km-re lakom a munkahelyemtől, ezért még a napi bejáráson is gondolkodom. Bár lehet, hogy azt nem fogja bírni hosszabb távon. A lényeg, hogy spórolni tudjak a benzinen, mert az autó sajnos elég drága ugyanerre a célra. A cég pedig semmit sem térít üzemanyagköltség címen.

            Köszi a sok hozzászólást. Így születnek a jó poénok. (Egyébként meg már terveztük itt korábban a GYAVA motort, lehet, hogy összeépítem a kettőt. A 210-es vázba a 350-es blokkot!)
            Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 máj. 10, 08:19.
            taluga kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Na ezt rendesen megmagyaráztam.
              Hát meg


              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              napi bejáráson is gondolkodom.
              Én is motorral járok dolgozni, amíg le nem fagyok róla, vagy nincs semmi műszaki bibi... bár egy munkába menő történet: Az iskola egy szűk, egyirányú utcában fekszik, ami ideális hely, mert nincs forgalom... kivéve reggel. Ugyebár szegény gyerek ne gyalogoljon már mert elfárad (EZ EGY FALUUU, NINCSENEK IS TÁVOLSÁGOK!!!), még a szomszéd utcákból is autóval hozzák őket. Persze a fent említett okok miatt, sok szülő nem parkol le az út szélén, hanem rááll a kapura, mert úgy szegény fotelhez, TV-hez és számítógép előtt ücsörgéshez szokott csemetéjének még pár méterrel kevesebbet kell megtennie saját lábán (ha tehetné, fel parkolna a teremhez esküszöm). Úgy néz ki reggel az utca, mint egy gyerekgyár futószalagja! Araszol a kocsisor és a kapu előtt álló autó mindig kiköp egy vagy két lurkót. Na. Én hamarabb érkezem általában, mint hogy a futószalag beindul, de van, hogy bele futok. Egy ilyen reggelen is megállt az előttem lévő autó, de még messze a kaputól, így meg előztem (volna), ekkor anyuka (szőke, bár nem célzás, mert a feleségem is szőke, de valahogy ha női sofőr problémásan viselkedik az úton, valahogy az legtöbbször szőke. Na jó ebbe ne menjünk bele), szóval anyuka (mindegy milyen a hajszíne, de szőke), úgy döntött, autó marad az út közepén, ő pedig kiszáll!
              Mikor ezen szándékát épp tettre váltotta, én pont mellette tartózkodtam már... Ajtó kivág, térdem és lábtartó beleakad... szabályosan letépett a nyeregből!
              Anyuka lehajol. Jól van? -kérdi kedvesen mosolyogva, majd mikor látja, hogy már tápászkodok föl, megfordul és elkezd kiabálni egy arrébb lévő kollégámnak: Judit Néni, Judit Néni! Milyen lett a fiam matek dolgozata?
              Hmm...
              Csak a motorral munkába járásról jutott eszembe
              Lehet egy GYAVA-val jobban el fértem volna...
              sinter, wsievers és CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mikor ezen szándékát épp tettre váltotta, én pont mellette tartózkodtam már... Ajtó kivág, térdem és lábtartó beleakad... szabályosan letépett a nyeregből!
                Utána vállonveregetett, felsegített, leporolt, majd a zakód ujját udvariasan a zsebedbe gyömködte.
                sinter és taluga kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Utána vállonveregetett, felsegített, leporolt, majd a zakód ujját udvariasan a zsebedbe gyömködte.
                  Természetesen! Szóról szóra így történt.
                  sinter kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X