Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 250 559 berúgó szerkezet

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa 250 559 berúgó szerkezet

    Sziasztok!
    Van egy Jawa 250 559-em!1 olyan problémám lenne vele hogy tömítést akartam cserélni a bal oldali oldaldeklinél!
    Leengedtem az olajat levettem a váltó+berúgókart kicsavartam a csavarokat és amikor szedtem le a deklit akkor kiugrott a berúgó szerkezet!(Normálisan működött előtte)Próbáltam visszarakni és volt hogy sikerült csak annyi a baj vele hogy sokszor nem tudom átváltani a kart berúgó pozícióba meg ha sikerül akkor nem mindig működik rendesen!
    A segítségeteket szeretném kérni ennek orvoslására!Előre is köszönöm!

    #2
    Elvileg csak egyféleképpen lehet összetenni a fogasívvel a tengelyt, a rugó pedig adja magát.
    Click image for larger version

Name:	12.jpg
Views:	1
Size:	169.3 KB
ID:	134768
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 márc. 02, 21:00.
    Tequila kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      jefe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      és amikor szedtem le a deklit akkor kiugrott a berúgó szerkezet!
      Dekli leszedése:
      A kar motor indítási állásban fent, csavarját meglazítva eltávolításra kerül, majd a fedél csavarjainak az oldása után a fedelet eltávolít...
      jefe, OdinHEM és bazsimoci kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        jefe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        annyi a baj vele hogy sokszor nem tudom átváltani a kart berúgó pozícióba meg ha sikerül akkor nem mindig működik rendesen
        Lehet azért, mert nem feszítetted elő a rúgót. Egy teljes fordulatot tekerj, és úgy akaszd be az ütközőbe. Elég kemény a rúgó, nehogy becsípje az ujjad. Ebben a pozícióban kell óvatosan visszatenni a deknit.
        Zoltan, jefe és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Tequila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet azért, mert nem feszítetted elő a rúgót.
          Nem lehet, hanem biztos. Ez volt az első emlékem, ami beugrott a becsípett ujjam miatt. De után jól működött minden!
          jefe és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Sziasztok!Köszönöm a gyors segítséget!Igazatok volt!A rugót én először feszítetlen állapotban raktam be a helyére és ezért nem működött normálisan de ezt már orvosoltam és minden rendben működik!Ma már motoroztam is vele!

            Még egyszer köszönöm a segítségeteket!
            CZsolti és OdinHEM kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              jefe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!Köszönöm a gyors segítséget!
              HA kimotoroztad és örvendezted magad, akkor gyere és dumáljunk. Ez egy ilyen fórum. Szeretjük a csevegő tagokat. Azt már tudjuk, hogy milyen motorod van. Azt is tudjuk, hogy működik, ami pl az enyémről pillanatnyilag nem mondható el, de rólad még nem sokat tudunk. Kérlek változtass ezen a tarthatatlan állapoton.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X