Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CZ 175 Sport Féklámpa helyettesítés!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    CZ 175 Sport Féklámpa helyettesítés!

    Segítségeteket szeretném kérni mert meg ártott a dícséret a gépemnek. Az este haza jöttem és reggel nem indult, eltünt a feszkó az akkuból. Töltés után kiderült beragadt és nem mindíg oldott ki a fék lámpám. Szeretném megtudni ki hogyan helyettesítette, nézegettem és azt tudom a későbbi tipusoknál már a húzós kapcsolót építették b e,ez még az a fajta ami a fék tengely végére van szerelve. Valami iparos megoldás kellene. Várom és köszönöm segítségeteket. Üdvözlettel: Sepy.

    #2
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megtudni ki hogyan helyettesítette
    Csúnya megoldás, de tegyél fel egy húzós kapcsolót jobb oldalra a hátsó lábtartó tartóelemére. A fékrudazat első csatlakozási pontjához mehet a rugó vagy bowden, ami működteti.
    De mi a baj a gyárival? Eltört a műanyagja? Egyéb esetben csak be kell állítani.
    Remélem tudod, hogy állítható...egy csavar oldása után lehet forgatni a helyén.
    CZsolti, Beagle és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Hasonló balesetek elkerülésére - lopásvédelemnek sem rossz - én beiktattam egy biztonsági kulcsos főkapcsolót az akku pozitív sarkára. Ha nem felejtem el csinálok képet a felfogatásról.

      Komment


        #4
        Helló Fiúk! Köszönöm gyors reagálásotokat.A probléma a kapcsolóval : oxidáció miatt tőbe letört az egyik vezeték, belül viszont spec. forrasztás van rajta gyárilag amit nem tudtam megvalósítan és popszegecs , csavar segítségével operáltam de hely szűke is van ott. A műtét sikerült csak a beteg nem bírta tovább. Nekem mindaz mit wsievers tanácsoltál a bal oldalon van,de értem a megoldást Természetesem ismerem a régi állítási lehetőségét mert cserélni kellett benne csavart is mert a rozsda úr intézkedett. A csúnyábbik talán stabilabbik megoldást fogom választani. Az 1000 ft.Köszi Sepy. Zsolti a beígért képet várom tisztelettel.
        Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2013 máj. 27, 12:04. Oka: Elmaradt egy mondat.
        CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem mindaz mit wsievers tanácsoltál a bal oldalon van
          Én írtam el a bal oldalra gondoltam, igen...Ki is fúrhatod a lábtartó elemet vagy a lábtartó csavarjához álmodsz valami alaplemezt(tán ez a humánusabb) Nekem a bilincsek sosem maradnak meg a Czetkán...Rezonancia forever
          Én szeretem a forgó féklámpakapcsolót...kuriózum a maga nemében, igaz hogy sz@r, de legalább szép.
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 máj. 27, 12:12.
          CZsolti és sepy kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Nincs vele semmi gondom fenn is hagyom csak a 42 év kikezdte. Sokkal szebb mint a húzós kapcsoló. Nem gondoltam bilincsre én sem az nem tartozik szerintem az iparosos megoldáshoz.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X