Közlemény

Collapse
No announcement yet.

350-es Czetka 472-es króm tank betét lemez kerestetik!!!!!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    350-es Czetka 472-es króm tank betét lemez kerestetik!!!!!

    Üdv!

    Elég régóta keresek, sehol nem találok a 472-es Czetkám tankjára króm lemezt. Krómozót kérdeztem, 18.000 lenne a kettő...annyiért biztos hogy nem viszem el, van még cég de ők nem rezeznek alá és nem is készítik elő, csak natúr króm sokáig nem tartana és mivel az enyém már kicsit hólyagos, kráteres is így elő kéne csiszolni de én nem akarom mert tuti hullámos, gödrös, karcos lenne, nem olyan vastag ez a lemez, fóliázást kihagyom, gondolkodtam hogy lefújom matt feketére de amiatt is csiszolni kéne. Tehát aki tud valahonnan szép állapotút, akár tankkal együtt is...MEGVENNÉM!

    #2
    Úgy látom elég ritka... 2. alkatrész amit nem tudok a Cz-hez szerezni Nem értem ezt miért nem gyártanak..sima króm lemez, lenne kereslet..már kint is kerestem oldalakon a hazájában..semmi.

    Komment


      #3
      Az oka az, hogy a krómtankos 350 exporttípus. Ezért is keresett.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Nem értem ezt miért nem gyártanak..sima króm lemez, lenne kereslet..már kint is kerestem oldalakon a hazájában..semmi.
        "sima króm lemez" számítógépes rajzprogram,lézeres vízvágó,domborítógép,speciális ragaszó!......


        Vagy:egyszerű papírsablon lemezolló és szilikonos ragasztó..
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          A KO-s lemez nem is rossz ötlet. Szépen kivágva, felpolírozva.

          Komment


            #6
            Sík lemez, vagy domborított ?

            Komment


              #7
              Sík lemez, vagy domborított ?
              Ívelt..sík.A gyári peremezve a síkból kiemelt és az emlémánál besűlyesztett.De matricával nem tűnne fel és ha a fémlogó hátulja lenne lejjebb-csiszolva az sem.

              A söröket keszin kérem.......
              Akarom mondani a pnnoniára is pont jó ez a megoldás! A P-sorozatú tankra,viszont az nekem egyáltalán nem tetszik így nem csináltam meg,inkább a t-s tankot tettem rá!
              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 jan. 25, 05:55.
              dongos78 és sepy kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Mivel az embléma így kijjebb állna a síkból és sérülékenyebb ezáltal a megoldás lehet ha a kész darabot jó minőségű lakkal lefedik. De csak jó minőségű mely birja a benzint és az UV-t.

                Komment


                  #9
                  Persze nem csak egy sima présvágó de a sima króm lemezt arra értettem, hogy míg villából, kipufogóból, blokkból stbstb, utángyártanak még, némelyik alkatrészhez képest szerintem ez egyszerűbb cucc. Egyébként gondolkodtam már hogy lemezből vágatok, kis ívelés, csak a dombornyomás igen..van annak esztétikája emiatt nem cseréltem le már a tankot..egyszerűbb lenne egy 472.3-as vagy a .5 .6-os cezeté bár kicsit többre jönne ki fényezéssel.

                  Komment


                    #10
                    Tedd fel a kisCzetkáét...A csepptankosét vagy a 477-ét. Ha úgyis épített vas.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jan. 25, 12:25.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #11
                      Érdemes lenne számolni mert a KO-s anyag sem olyan olcsó!
                      mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Érdemes lenne számolni mert a KO-s anyag sem olyan olcsó!
                        Durván vas X 3...
                        2015-ben az Lv=1m/m-es 2400X1250-es=24 000-Ft-volt nektek elég a 0,5-ös a szinesfém szaküzletben Nyiregyházán méretre szabott darabot is adnak,hajlítanak is.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X