Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ Oldalkocsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MZ Oldalkocsi

    Izs Planeta 3-hoz szeretnék MZ oldalkocsit tenni. Tudna valaki a motoron levő felfogatásokról képet küldeni? Az is jó lenne, ha MZ motorról készülne a képe, mert főleg az érdekelne, hogy milyen felfogatóelemeket kell hozzá csináltatni.
    sepy, Lemezjáték és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Helló! Remélem ennek hasznát veszed: Mz oldalkocsi - Letöltések - Veterán fórum

    --- Ez még eszembe jutott: ---

    A felfogatásokról is van méretezett rajz ha jól emlékszem
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Nemrég amit vettem IZS-t, MZ oldalkocsi van hozzá, azt gondolom a felfogatások egyeznek, vagy tévednék?

      Komment


        #4
        Üdv.,
        Mz oldalkocsit keresek ES 250-es gép mellé, leginkább Stoye Elastik-ot, de az első szériás Superelastik is szóba jöhet. Esetleg adhatok érte jó állapotú Stoye TML típusú (AWO Simson) csónakot.
        Attached Files

        Komment


          #5
          Szia Vitos !

          Cseredarabot sajna nem tudok ajánlani, ( legalábbis amit te keresel,) de a képen lévő oldalkocsi érdekelne ha eladó lenne. Nekem simson awó sportom van. Ja ! És nem volna egy fölös kipufogód ES 250 hez ? Nem baj ha nem százas.
          Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2011 márc. 02, 18:05.

          Komment


            #6
            Srácok, "Szerelési kérdések" szekcióban vagytok!

            Mindkettőtöknek javaslom a Veterán aprót. Ha ott hirdettek az itt használt emailcímetekkel, akkor neketek is megjelenik itt a fórumon is az apróhirdetésetek a nevetek alatt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Mir-mur,
              egyelőre nem eladó, ha nem találok EL típusút kénytelen leszek az ES mellé kötni a csónakot. Ha találok Elastikot, természetesen eladom, értesítlek!
              ES plusz alkatrészem nincs sajnos.

              Komment


                #8
                Vitos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Üdv.,
                Mz oldalkocsit keresek ES 250-es gép mellé, leginkább Stoye Elastik-ot, de az első szériás Superelastik is szóba jöhet. Esetleg adhatok érte jó állapotú Stoye TML típusú (AWO Simson) csónakot.
                szia berlin vagyok
                van 1 eredeti ts 250/1 OLDALKOCSIVAL /STOY ELASTIK /a simson csonak csere lehetséges-e köszi a válaszod

                Komment


                  #9
                  szia vitos
                  ha élsz és van kedved válaszolj legalább egy ejnye bejnyét
                  berlin

                  Komment


                    #10
                    berlin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    szia vitos
                    ha élsz és van kedved válaszolj legalább egy ejnye bejnyét
                    berlin
                    Srácok!

                    Pár hozzászólással korábban kértem, hogy ne használjátok a fórumot apróhirdetési oldalként. Ez nem az, és mint látjátok nem is működik hatékonyan apróhirdetési oldalként. Írjatok egymásnak privát üzenetet, vagy használjátok a Veterán apró-t, mert az pont apróhirdetési oldal veterán témában.

                    Köszi!
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #11
                      Szia Gergő!
                      IZS planéta 2 mellé tette az előző tulaj az MZ oldalkocsiját és így vettem meg a szerelvényt, egy két dolog "eltűnt" a 10 év állás alatt az előző tulajnál, de annyi tuti, hogy négy gömb+csésze illesztést adott neki és ebből vitte esztergált rudakkal a felfogatást a vázhoz.
                      Az eredeti felfogatásokat meghosszabbította+ az első felső illesztés szögén módosított az oldalkocsin.
                      A veteránapróra feltettem az oldalkocsit(1969-es), eladom, mivel én maradok az eredeti IZS oldalkocsinál. Az előző tulaja a motoromnak 73 éves koráig motorozott, tapasztalatai szerint az MZ oldalkocsi jobb az IZShez mivel könnyebb és kevésbbé húz félre a jó beállítás esetén.

                      Komment


                        #12
                        Mekkora átmérőjű gömb való a motorra?

                        Komment


                          #13
                          Tiszteletem minden kedves motoros és motort kedvelő társamnak !

                          Kaptam édesapámtól kaptam egy 250 es ETZ motorkerékpárt ! Ez mellé szeretnék egy oldalkocsit ! Milyen átalakítások szükségesek ? És ha van valakinek egy mz oldalkocsija azt szivesen meg venném !

                          Előre is köszönöm az információkat és a seggitséget !

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X