Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia színskála

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem, ezzel nem rontottam Gábor bizniszét
    egészen biztosan tudom, hogy azért nem vállalt eddig ilyent, mert - saját elmondása alapján - a táska készítés más gépeket, technologiát igényel, mint a kárpitozás. Én elkészítettem egy 1:1 arányú modellt, amit be lehetett volna vonni, - ez már majdnem kárpitos munka, - de vele átbeszélve úgy módosítottuk a nyitást-zárást, a felhasználandó alapanyagokat, ahogy az az ő technológiájának megfelelő. Én is bízom a szakértelmében, és nem kis mértékben lokálpatrióta vagyok, ha pénzt szeretnék költeni.

    Komment


      #17
      Azokban az időkben Én még nem éltem, de amennyit utánaolvastam és kérdezősködtem abból tudom, hogy szinte elérhetetlen volt egy pannónia p21, a luxus darabok meg kiváltképpen és ki nem akart volna akkor egy luxus változatot. Tehát hősünk nem sokat teketóriázott és azonnal lecsiszolta és átfestette királykékre. Nekem sikerült neki az első tulajnak megszerezni a telefonszámát és egy eléggé megindító beszélgetést folytattunk le a ma már idős úriemberrel, elmesélte a motor teljes történetét. Az Ő elgondolását tiszteletben tartva akarom megcsinálni királykék luxusra a gyári sima fekete p21-t.
      OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        sanyez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        királykék luxusra a gyári sima fekete p21-t
        Helló!
        Biztos? Nagyon ezt szeretnéd?
        Végén a paraszt 21-esek ki fognak halni és rengeted lux replikával fogunk csak találkozni.
        én is sokat vívódtam ezen hogy lux vagy gyári. Én a gyári kivitel mellett döntöttem az fog lenni.
        OdinHEM, kollarg és kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          OdinHEM, BeniP10&P21 és kollarg kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            a forgalmimban az van "élénk" piros na az is valami azért és gyári :P meg amúgyis a piros a csajozós szín járművek terén :P

            Komment


              #21
              Attached Files
              Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 okt. 08, 19:15. Oka: mondom P21!
              TZ kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha egyszer rászánom magam egy kéthengeresre, az csakis egy piros P21 lehet
                Piros? Esetleg ha hozzájutnál egy hiányoshoz, akkor adnék kezdésnek egy strandkorlát-kék tankot. Az is jó (csajozós) szín, lásd jobb oldal:

                Click image for larger version

Name:	DSC_0278g.jpg
Views:	1
Size:	41.2 KB
ID:	133027



                Igaz ez egyhengeres, de a kéthengeresnek is jól állna a szín...
                Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 okt. 08, 19:25.
                OdinHEM és kedvelte ezt.
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #23
                  Duke és kollarg kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Esetleg ha hozzájutnál
                    én itt azt hittem francia export piros fog jönni

                    de a sárga fekete is jól nézhet ki

                    Komment


                      #25
                      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem lehetne inkább BKV-kék ?
                      De természetesen...


                      BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      én itt azt hittem francia export piros fog jönni

                      de a sárga fekete is jól nézhet ki
                      Á, én nem szeretek piros színű járművön ülni, mert agresszív közlekedővé tesz a piros szín. Sárga motorom volt, az mindig megadta magát, így jutottam a feketéhez és maradok is azt hiszem...
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment


                        #26
                        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nem szeretek piros színű járművön ülni, mert agresszív közlekedővé tesz a piros szín.
                        kéthengereshez ezért illik a piros

                        Komment


                          #27
                          BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kéthengereshez ezért illik a piros
                          Igazad lehet, de nincs is kéthengeresem. Ami holmim van hozzá attól meg szabadulni fogok hamarosan, mert már nincs hova tennem. Lehet indítanom is kellene egy témát arról, hogy hogyan lehet sok cuccot sérülés- és károsodásmentesen a lehető legkisebb helyen tárolni...
                          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                          Komment


                            #28
                            kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de nincs is kéthengeresem.
                            majd lesz nehéz megállni "vagy én voltam gyenge"

                            Komment


                              #29
                              BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              majd lesz nehéz megállni
                              Igazság szerint kétfejűhöz blokk, hengerpárok, hengerfejpárok, generátor, főtengely-maradványok meg egyéb apróságok vannak idehaza... De mostanában nem hiszem hogy ilyesmire vetemednék: egy hónapja hoztam egy MZ-t, aztán múlt héten egy komplett T5-öt, (még) 1 db Pannonia vázat, egy Csepel vázat, illetve kezd az IFA BK-s történet (aminek a forgalmijáról írtam) is meglepő fordulatot venni. De nem akarom elkiabálni, majd beszámolok róla ha lesz biztos információm. Egyébként most a műhelyből jövök, épp darabjaira szedtem egy 1937-es Austro-Daimler kerékpárt (ugyanaz, mint a Puch Silberrad). Ki se látszom a rozsdás vasak közül, most nem kell kéthengeres Pannonia...
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment


                                #30
                                Biztos? Nagyon ezt szeretnéd?
                                Végén a paraszt 21-esek ki fognak halni és rengeted lux replikával fogunk csak találkozni.
                                Igen, ezt szeretném a fent leírt indok miatt, továbbiakban Én még sehol sem láttam királykék p21 luxot, viszont feketét rengeteget, másrészről Én imádom a fordulatszámmérőt, főleg egy ilyen sportos, pörgős motoron.




                                Ki se látszom a rozsdás vasak közül, most nem kell kéthengeres Pannonia...
                                Ismerős az érzés, amikor csak gyűjtöd és gyűjtöd a vasakat, de szerintem megálljt kell parancsolni a férfiakban lévő gyűjtögetési ösztönnek, mert rámegy "inged-gatyád" és a család sínyli meg.
                                Kakas és Che kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X