Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia színskála

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    sanyez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismerős az érzés, amikor csak gyűjtöd és gyűjtöd a vasakat, de szerintem megálljt kell parancsolni a férfiakban lévő gyűjtögetési ösztönnek, mert rámegy „inged-gatyád” és a család sínyli meg.
    Ezért tartom az asszonyt! Nem is mertem megvenni a hétvégén egy Schwalbe-t, mert féltem, hogy mit szól hozzá! Viszont 27.én, amikor a következő börze lesz, akkor el lesz utazva!
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      sanyez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én még sehol sem láttam királykék p21 luxot, viszont feketét rengeteget
      A közlekedési múzeumban található p21-ből kell kiindulni! az eredeti 21-es. A többi a csak fekete színben és a kerek km órában tér el. Minden más olyan 21-es ami ezen túl eltér már a Lux-ositás iránya.

      Szabad Lux-osítani nem ölnek érte embert, de ezentúl mint 21 lux replika fog lenni és nem szabad elfeledni.



      sanyez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      másrészről Én imádom a fordulatszámmérőt
      Nekem az a szerencsém van hogy sajtórás évjáratom van 21-ből. Ezáltal teljesen felesleges a fordulatszám mérő
      Az órába úgyis szépen bevonalazták hol érdemes böködni a váltókart


      kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hengerpárok, hengerfejpárok
      hála az égnek henger pár már nekem nem kell drága mulatság volt ami szép és jó már már aranyat ér egy futott alapos hibátlan esztétikai állapotú
      Hengerfej párok hm hm ez felcsigázott most

      Komment


        #33
        BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hengerfej párok hm hm ez felcsigázott most
        Csak 2 pár + 1 jobbos, amiből egy párat mindenképpen megtartok. A többi majd eladásra kerül, csak még nem oldottam meg a regisztrációmat a veteránapróra. Ha esetleg úgy alakul az aktív fórumtagságra adok kedvezményt.
        BeniP10&P21 kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #34
          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha esetleg úgy alakul az aktív fórumtagságra adok kedvezményt.
          ha a menetek jók és nem kráteresek

          Komment


            #35
            Üdvözöllek benneteket! Szeretnék segítséget kérni, ugyanis Pannónia P12-es motoromat pirosra szeretném fényeztetni, de nem vagyok biztos a RAL-kódban. Láttam ezt a táblázatot, ami a letöltésekben van, hasznosnak tűnik, de szeretnék biztosra menni. Csatolok egy képet, hogy pontosan mire gondolok. Köszönöm a segítséget!Click image for larger version

Name:	p12_2.jpg
Views:	1
Size:	128.4 KB
ID:	138216

            Komment


              #36
              sziasztok.Most léptem be ebbe a csoportba és kérdésem lenne ) van 1, 1996-os pannoniám milyen annak a gyári színe vagyis tudom h fekete de abból is van több árnyalat!Tudtok nekem ebben segiteni??

              Komment


                #37
                Kedves Petroh70!


                Természetesen tudunk segíteni.A Pannonia fekete festése ,egy olyan igazi Pannoniás "mélyfekete",-valami olyasmi,mint az antracit szén törete,-szóval nagyon,de nagyon fekete.

                Szomorúan tapasztalom,hogy kérdezni és letölteni már tudsz,-jó lenne,ha a bemutatkozásba is belejönnél!

                Üdvözlettel:Che
                ptm004 kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

                  Szeretném megkérdezni, hogy az itt idézett hozzászólás szerinti táblázat létezik még valakinél? Ha igen, volna mód a megtekintésre? Érdekel, hogy a "fehér" Pannóniák színkódja mi volt...
                  Tudom, el fogok kárhozni, de nekem bizgerálja a fantáziámat, hogy fehér legyen a T5H! :-)

                  Komment


                    #39
                    Senkinél nem lapul egy ilyen színtáblázat? Vagy ha volt is, lehet, hogy csak egy "mezei" RAL táblázat volt? Nem leszűkítve a Pannóniákra?

                    Szeretném a képen középen látható színt behatárolni:

                    Click image for larger version

Name:	124276393_1990737174395987_3220575182207090016_o.jpg
Views:	270
Size:	461.0 KB
ID:	226404

                    Komment


                      #40
                      jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szeretném a képen középen látható színt behatárolni:
                      Segíteni sajnos nem tudok, de a kép az gyönyörű!!!
                      jandoarpad kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Segíteni sajnos nem tudok, de a kép az gyönyörű!!!
                        Be is állítottam már háttérképnek...

                        Komment


                          #42
                          jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Click image for larger version  Name:	124276393_1990737174395987_3220575182207090016_o.jpg Views:	0 Size:	461.0 KB ID:	226404





                          Valahogy nem 100% ......A nem feketék:export gépek,emelt teljesítménnyel,középgyertyás hengerfejjel,fehér gázmarkolat,fehér tanksapka,fehér tankgumi,dúsabb krómozás,emelt kormány,csepel hátsólámpa......ezekből sok nem passzol!
                          Jankó51 kedvelte ezt.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Valahogy nem 100% ......A nem feketék:export gépek,emelt teljesítménnyel,középgyertyás hengerfejjel,fehér gázmarkolat,fehér tanksapka,fehér tankgumi,dúsabb krómozás,emelt kormány,csepel hátsólámpa......ezekből sok nem passzol!
                            Nem vagyok tudora a Pannónia történelemnek, csak próbálok irányt találni a saját motorom végső formáját illetően. Bár ahogy itt-ott olvasom, azért sok furcsaság keletkezett anno a gyártás időszakában. Egy modern kori anomália lesz most az én Pannóniám, már ami a színét illeti.

                            Komment


                              #44
                              jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy modern kori anomália lesz most az én Pannóniám, már ami a színét illeti.
                              Az a lényeg:neked tetszen,bíráló mindig lesz,ird az irígységhez...A ki nagyon kötekedik annak azt mondom,mutasd a tiédet,az biztos hibátlan!!!Egy ujj gyári motort ma úgy kiveséznének,hogy csak nézne az ember.....A valóság teljesen más volt a régi gyártás idején....
                              zahi, movisz és 3 további látogató kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #45
                                Halihó!

                                A fentebb említett link: http://veteran.forum.hu/letoltesek/e...ntablazat-136/ nekem nem működik!
                                A link nevét nézve nekem pont erre lenne szükségem. Illetve, hogy pontosítsak a kuplung és a gyújtás dekni amolyan krémszínű jellegének a színkódja.
                                Szegény deknik fényezését meg meg ette az idő vasfoga.

                                Egyik segítőkész kollégám megsúgta, hogy jó oda a piszkosfehér radiátorfesték, legalább leolvadni már nem fog a nagy hajszától...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X