Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia modernizálás!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mai napon kezdtem kiuriteni vagy ket dobozt es talsltam egy koteg Pannonia bovdent meg egy par mutyurt Click image for larger version

Name:	IMG_20221214_195958433.jpg
Views:	169
Size:	931.1 KB
ID:	231424 Click image for larger version

Name:	IMG_20221214_200004647_MP.jpg
Views:	136
Size:	881.4 KB
ID:	231425 a csapagyak made in hungary.Meg egy masik erdekesseg ez egy Kawasaki z900 lancszett duplex Click image for larger version

Name:	IMG_20221214_200129005.jpg
Views:	137
Size:	937.8 KB
ID:	231426 Click image for larger version

Name:	IMG_20221214_195958433.jpg
Views:	137
Size:	931.1 KB
ID:	231428 ​​​​​​ Click image for larger version

Name:	IMG_20221214_200151295.jpg
Views:	136
Size:	966.3 KB
ID:	231427a napokba fojtatom a lomtalanítást van meg egy par doboz amin atragom magam biztos talalok valdmi jot

    Komment


      Töröm a fejem, ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni. A P20 váza homokszóráson van. A felújítás végén szeretnék majd OT-s rendszámot szerezni. Elfogadható vajon az OT vizsgán az átalakítás 12 V-os VAPE gyújtásra? Tudjuk, mennyire sérülékeny-esékeny az eredeti gyújtás. Ugyanezen okból vacilálok a felső tűgörgős Yamaha hajtókar beépítésén. Nem látszik kívülről, de szerintem csökkenti a dugattyú felhevülését. Mit szóltok a változtatások átmehetnek a vizsgán? Előre is köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat...

      Komment


        beothy58 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A felújítás végén szeretnék majd OT-s rendszámot szerezni. Elfogadható vajon az OT vizsgán az átalakítás 12 V-os VAPE gyújtásra? Tudjuk, mennyire sérülékeny-esékeny az eredeti gyújtás. Ugyanezen okból vacilálok a felső tűgörgős Yamaha hajtókar beépítésén. Nem látszik kívülről, de szerintem csökkenti a dugattyú felhevülését. Mit szóltok a változtatások átmehetnek a vizsgán?
        Akkor az a vizsga még arrébb van. merthogy vizsga havonta van és nem zártkörű, odaballagsz a következőre, és felteszed ezt a kérdést. arra adnak egy választ. Ha nem tetszik a válasz elballagsz egy másik helyre is, és ugyanezt cselekszed.
        Kaposváron létezett az előmegtekintés is ahol elmondták hogy mi a necces és/vagy a kizáró ok. nem tudom ez mostanában működik-e.

        Komment


          beothy58 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mit szóltok a változtatások átmehetnek a vizsgán?
          Én látam egy és kéthengeres OT rendszámos Pannóniákat amiken VAPE gyújtás van. Nem hinném, hogy a vizsgán hagyományos gyújtással jelennek meg, majd utána szépen felkerül rájuk az elektronikus gyújtás. Ha elrejted valahová az új fesszabályozót és a régit a helyén hagyod ránézésre nehéz megmondani a különbséget. Megbontani meg nem fogják a gépet. Egy ilyen vizsgán amúgy egy meghatározott mértékű eltérés engedélyezett is a gyári állapottól.
          De a legjobb megkérdezni, ahogy emu is javasolta. A többi része a motornak mindenesetre legyen korhű, akkor elnézőbbek.
          Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2023 júl. 03, 20:31.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X