Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mi ez: alapjáraton megy gázadásra leáll kivéve, ha szivatón van?!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    dongos78, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Lenne egy kérdésem
      A legelső hozzászólásodban írtad hogy másik karbival is ezt csinálta. Az is kaphatott másik csavart? (kicsi az esélye hogy 2 karbi pont mindkettőnek ugyan az a hibája[működésbeli])

      Ez a csavar amúgy gyári!!
      Mert karburátor függő hogy hol van a csatorna a tűs fúvókához.(valószínűleg összecserélted egy tartalék karbi csavarjával) Már csak az a kérdés hogy hogy mentél ezzel idáig

      No de beszéljenek a képek is
      Click image for larger version

Name:	P011114_09.000001.JPG
Views:	1
Size:	49.0 KB
ID:	142951Click image for larger version

Name:	P011114_09.000002.JPG
Views:	1
Size:	41.0 KB
ID:	142952Click image for larger version

Name:	P011114_09.000003.JPG
Views:	1
Size:	44.1 KB
ID:	142953Click image for larger version

Name:	P011114_09.010001.JPG
Views:	1
Size:	41.2 KB
ID:	142954Click image for larger version

Name:	P011114_09.010002.JPG
Views:	1
Size:	44.2 KB
ID:	142955Click image for larger version

Name:	P011114_09.020001.JPG
Views:	1
Size:	35.1 KB
ID:	142956Click image for larger version

Name:	P011114_09.020002.JPG
Views:	1
Size:	42.8 KB
ID:	142957Click image for larger version

Name:	P011114_09.020003.JPG
Views:	1
Size:	47.7 KB
ID:	142958Click image for larger version

Name:	P011114_09.020005.JPG
Views:	1
Size:	43.8 KB
ID:	142959
      Utoljára szerkesztve a következő által: zerger88; 2014 nov. 01, 09:17.
      Titus, és 6 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Ekkora "dugulást" már nehéz kifúvatni , még kompresszorral is .... (de nem jártunk messze az igazságtól !)

        Komment


          #34
          Mert karburátor függő hogy hol van a csatorna a tűs fúvókához.
          Hát, én még ilyet nem láttam, mint ez a koszosabbik!
          Meg ilyen csészét se, mint a jobb oldali.
          Nagyon érdekes, lehet hogy valami legkorábbi verzió.

          Komment


            #35
            zerger88
            A legelső hozzászólásodban írtad hogy másik karbival is ezt csinálta. Az is kaphatott másik csavart? (kicsi az esélye hogy 2 karbi pont mindkettőnek ugyan az a hibája[működésbeli])
            Próbálom összerakni a dolgot:

            Amikor először összeraktam a felújított blokkot és elkezdtem bejáratni, nem volt ilyen probléma, több száz km-t mentem vele. De az sem volt teljesen jó. A karburátor finom állításával ott is kínlódtam. Eleve voltak vele gondjaim: nem tudtam a 15 fokos dőlésszög szerinti kicsordulási pontot beállítani az üresjárati levegő fúvókánál, gondjaim voltak a benzinszinttel az úszóházban, ha a villámtámaszra tettem, akkor elkezdett folyni a benzin (írtam is valahol, hogy becsiszoltam a tűszelepét), továbbá nem volt jó a motor húzása bizonyos fordulat fölött, nem volt jó a gyertyakép sem.

            Szóval kínlódtam az állítgatással, ezért vettem hozzá még egy komplett karburátort és azt felpróbálva a korábbihoz képest még rosszabb lett. Aztán a meglévőkből (az eredeti, az újonnan vett, ráadásul még volt is régebbről több hiányos is) összeraktam újra ezt, de szerintem sikerült az ominózus csavart ebbe is beszerelve összerakni. Talán így fordulhatott elő, hogy a közvetlenül ezt megelőzőnél, meg ennél is hasonló volt a probléma...

            Sajnos nincsen olyan memóriám, mint Stirlitznek, ő sokkal pontosabban képes volt utólag rekonstruálni Müllernek, hogyan kerülhetett az ujjlenyomata az orosz rádiós nő bőröndjére...

            Komolyra fordítva, lefényképezem holnap a vásárolt karburátort, és akkor látod, hogy az az a fajta-e, amiben ez a fajta csavar van.
            Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2014 nov. 01, 22:44.

            Komment


              #36
              Sajnos nincsen olyan memóriám, mint Stirlitznek, ő sokkal pontosabban képes volt utólag rekonstruálni Müllernek, hogyan kerülhetett az ujjlenyomata az orosz rádiós nő bőröndjére...
              Mert Stirlitz tudta...és megénekelte: "Hogy mondjam el, hogy vágyom rád, S szeretem a bőrönd illatát..."


              Bocs az offért, de azt hiszem ennyi meló és fejtörés után jöhet egy kis kikapcsolódás. (Bocsánat Győzikéért, de a klipben ő is benne volt. )

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X