Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szőlőm nekem is van.. S még lesz 100m telepítve. Meg persze majd kell precíz gépmunka is... (Na jó elég...már kissé sokkallom én is)

    - - - Updated - - -

    szétszedés sem használ neki, legfeljebb csak árthat...
    A rossznak használ, a jónak árt.. Meg persze mester kérdése is..

    Komment


      Köszönöm az ötleteket! Azt csináltam, hogy levettem a kipufogókönyököt és benyúltam ujjal a dugattyúig. Kicsit megnyomkoráztam, nem éreztem semmi oldalirányú mozgást, de a fémes kopogóhang eltűnt egy kis időre. Szóval a dugattyúval van valami, de párszáz km megtétele után kiderül. Hogy bírja avagy nem

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szőlőm nekem is van.. S még lesz 100m

        Nem tudom hun lakol öcsém , de felénk a szőllőt borban mérik , a bort meg hektóba ....
        sepy és Atti69 kedvelte ezt.

        Komment


          hun lakol öcsém , de felénk
          Teee. városi,a fődön végzett munkát muszáj méterben mérni,mert ha dolgozol:jó tudni mennyi van még hátra!

          Igen a termést már mennyiségben,viszont az már élvezetesebb része a sok vesződésnek!!!
          sepy, zahi és 4 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Tuti hogy itt nálam a hegyvidék legjobb bora lesz.. De lesz baracklé is. A mértékegységről később..
            joker, sepy és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              méterben mérni,mert ha dolgozol:jó tudni mennyi van még hátra!

              ....netuggyon az semmit ! Estére készlegyenmer .....
              sepy kedvelte ezt.

              Komment


                Béla Rácz
                Azt csináltam, hogy levettem a kipufogókönyököt és benyúltam ujjal a dugattyúig. Kicsit megnyomkoráztam, nem éreztem semmi oldalirányú mozgást, de a fémes kopogóhang eltűnt egy kis időre.
                ...Te vagy a király közöttünk...Kézrátétellel gyógyítod a bajt...

                Szerintem motorozz, és ne szisszenj minden kis zörejre...
                sepy, demeter és 4 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  Tuti hogy itt nálam a hegyvidék legjobb bora lesz.. De lesz baracklé is. A mértékegységről később..
                  És a meggyborral mi lesz?
                  sepy kedvelte ezt.

                  Komment


                    És a meggyborral mi lesz?
                    Tavaly is itt vettem a meggyet.. két hónapja a gazda motorját javítottam. Majd csak történik valami.
                    sepy és madorka kedvelte ezt.

                    Komment


                      Kézrátételes motorjavítást vállalok! Referenciámat fentebb olvashatjátok! Keressetek bizalommal! Amúgy a hiba oka megvan, mikor felújítottam a blokkot, kihézagoltam a főtengelyt is. Nem lógott semerre. Most viszont észrevettem, hogy oldalirányba kicsit mozog. Majd, holtszezonban egyszer szétszedem és újra kihézagolom, addig minden szisszenést figyelmen kívül hagyok és motorozok.

                      - - - Updated - - -

                      Kézrátételes motorjavítást vállalok! Referenciámat fentebb olvashatjátok! Keressetek bizalommal! Amúgy a hiba oka megvan, mikor felújítottam a blokkot, kihézagoltam a főtengelyt is. Nem lógott semerre. Most viszont észrevettem, hogy oldalirányba kicsit mozog. Majd, holtszezonban egyszer szétszedem és újra kihézagolom, addig minden szisszenést figyelmen kívül hagyok és motorozok. Ja, vagyis csak gondolom ,hogy ez a hiba oka

                      - - - Updated - - -

                      Még valami Atti69 mennyi most a meggy kilónkénti ára? Egy helyen láttam eladó meggyet 500Ft/Kg. Az marha sok. KEllene nekem vagy 40 kiló a borhoz, mert nem lesz elég ami a fán van. Elnézést, hogy ez nem a témába vág!
                      mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        Egy helyen láttam eladó meggyet
                        Itt több meggyes is van. Tavaly 180ft volt...a napokban rákérdezek.
                        mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          Még valami Atti69 mennyi most a meggy kilónkénti ára? Egy helyen láttam eladó meggyet 500Ft/Kg. Az m
                          Jelenleg: Most hétvégére van egyeztetve. 120/kg lerázott meggy.

                          Komment


                            Sziasztok!
                            A Pannoniám főtengely csapágy cseréjekor egy kellemetlen meglepetés ért. A csapágy egy vékony lemezével volt befeszítve a csapágyházba a főtengely mindkét oldalán. Az új csapágy átesik rajta, ezért a ragasztás már szóba sem jöhet. Egy megoldás tudok csak, perselyezés és vonalba fúrás. Viszont ismeretségem nincs és nem ismerek olyan szakembereket akire nyugodt szívvel rá merném bízni. A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy ha valamelyikőtök ismer esetleg Budapesten vagy Pest megyében ilyen szakembert, akkor megoszthatná velem.

                            Előre is köszönöm

                            Komment


                              Amikor szétszedtem egy erősen használt Csepel 250-es blokkot ugyanezt tapasztaltam, vékony rugóacél rugalmasságú lemezzel volt kibeilagolva (nem tudom, jól ejtettem-e ki ezt a szép műszót...).

                              Nemrég joker írt egy hozzászólásában erre precíz megoldást, hirtelen nem találom, de ha rákeresel, és visszaolvasod a hozzászólásait, megtalálod!
                              sepy kedvelte ezt.

                              Komment


                                Az kemény lenne, Jokernek közel háromezer hozzászólása van. Megőszülök (még ennél is jobban) mire végig olvasom. Az elmúlt két hónapban folyamatosan olvastam a fórumot hogy megint képben legyek, mert az elmúlt két évben sajnos nem voltam itt. Remélem segít nekem ha olvassa a hozzászólásomat. Amúgy én is olvastam erről tőle de úgy emlékszem csak az árat irta, de lehet hogy rosszul emlékszem.

                                Meg azt is írta hogy nem kell szorosan illeszkednie de az enyém ezen is túl van már....
                                Utoljára szerkesztve a következő által: joshbono; 2016 jún. 30, 19:42.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X