Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Egyben? vagyis , komplett vagy csak üres ?

    Komment


      Ez csere blokk, azaz szám nélküli?

      Komment


        Rögtön szét kellene szedni...meg lennének a válaszok.

        Komment


          Komplett, összeszerelt. Arról nem szól a fáma, hogy száma van-e, csak egy ismerősöm egy időben nagyon szerette volna megkaparintani, volt hogy a kocsmában itatta le a tulajt a cél érdekében, de részegen se adta. Aztán néhány hónapja meghalt szegény, mondjuk lehet hogy valakinek ez a megfelelő alkalom...nekem vegyesek az érzéseim, az ismerősöm meg már Bp.-re költözött.

          Komment


            heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na meg is volt a próbaköröcske. Kb 25-30km, és egész szépen megy. Dombon fel jobban bírja mint a beavatkozás előtt(bár ez lehet hogy csak azért van mert a karbit is kipucoltam)
            És nem is csörög annyira már mint előtte. Bár kicseréltem a felső tűgörgőt is, a réginek már volt egy kis kottyanása.
            https://youtu.be/NOwwZCQ_tx4


            Még járatom majd egy kicsit, aztán lekapom a hengerfejet. Ha kezd lerakódni rá a sok dzsuva akkor szétszedem és felpolírozom a dugó tetejét. Ha nem akkor egyenlőre marad így.
            Úgy tűnik hogy nem is lett olyan rossz ez az nagyon reszelt, csiszolt, faragott kókányolt izé.
            Mostanában megjártam vele néhányszor Miskolcot. Szép, 35°C feletti hőviszonyok mellett.
            Minap hazaérve miután ledobtam a kabátom, táskám és a helyére toltam a gépet 155°C-t mértem a henger és a hengerfej közötti részen. Kb 10 perccel a leállítás után.
            És nem akart megragadni, pedig szokás szerint nem én voltam a leglassabb jármű még a 26-oson sem.

            Szét még nem szedtem. Majd ha valami gond lesz, vagy remélhetőleg csak télen.
            OdinHEM, bokor28 és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Lassan elérek a henger lehúzásához.
              Dugattyúgyűrűk között minőségben van valami különbség? Itt a boltban van egy polcnyi körülbelül név nélküli. Érdemes keresni valami márkát, vagy az is jó lesz, ami ott van?

              Komment


                Lengyel gyártmányúak ezek a mindenhol kapható dugattyúgyűrűk, szerintem nem elég jó minőség.Valaki írta itt korábban az MPM10-es kapálógép gyűrűjét, de csak gyáriban, annak az ára viszont húzós.Régebben sokat vásároltam egy piaci alkatrészárusnál, nála Varing gyártmány volt, igen dícsérte a minőségét.
                bokor28 kedvelte ezt.

                Komment


                  Tonybacsi ajánlotta az MPM10-es gyűrűket. Ha annyival jobbak akkor nem rossz vétel gondolom én, mint hogy 3x 4x sokszor át kelljen gyűrűzni...

                  Komment


                    A Varing nagyon jó minőség.Völgyi műhely Kalocsa.

                    Komment


                      Felhívom őket. Látom, hogy vannak különböző keménységben és bevonatban. Milyet érdemes? Gondolom csúcs kemény se tesz jót a hengernek.

                      Komment


                        Szerintem ha felhívod, egyúttal tudsz ebben is tanácsot kérni. Ki mástól, ha nem a gyártótól?
                        Titus és sepy kedvelte ezt.

                        Komment


                          Sziasztok!
                          A veterán aprón hirdetett valaki egy lézervágott motorblokk széthúzó lemezt Pannóniákhoz. Szerintem korrekt áron, 2500Ft volt. Nem találom a hirdetést. Valahonnan lehetne még venni?

                          Komment


                            Csak egy tipp: Heegany márkatárs?!.
                            mátéapu és Lemezjáték kedvelte ezt.

                            Komment


                              http://veteranapro.hu/szerszam/58302...-blokkszethuzo

                              íMost is ott van.
                              sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                              Komment


                                Köszönöm! Többször átnéztem minden oldalt, csak az alkatrészek->Pannónia menüben és nem az egyébben.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X