Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia szekunder hajtás, lánckerekek.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Sok minden elhangzott, részemről a biztonság, ami elsődleges szempontként eszembe jutna. A gép csak gép, de ha az a folyamatosan rángatózó lánc szétugrik és pont úgy ragad be, hogy megcsússzon a hátsó kerék...egy ilyen váratlan helyzetben elszállás a vége. És ha épp kanyarban, szemben meg jön a kamion, akkor 0 a túlélés esélye.

    Ami meg a lánckereket illeti, olyan gyári új darabom volt, amit valószínűleg rosszul fogtak be a fogazáshoz, látszott hogy még a foghegyek is egyik helyen élesebbek, szemben meg tompábbak. Gyári selejt és kereskedelmi forgalomba került.
    zahi és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      Valaki valaha rosszul rakta össze a kerékaggyal. A csavarok lelazultak, a furatokat idővel oválra rángatta, majd szépen oválra húzta a lánckereket is. Szemmel láthatóan oválra.
      Aki nem tudja elképzelni, ingyen megnézheti. Kivéve coli.
      Che és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Kedves Zahi! Már bocsánat " de mi az,hogy csak CZ"!!, ha az valóban CZ akkor biztos lehetsz benne jobb minőségű mint a gyári! Azt a problémás lánckereket pedig a lánccal együtt kell kirakni a ház elé. A gyors neppereknek. / nem tudom mire való de 25.000/ Azt a 8.8-as imbusz csavart pedig nem ártana menetrögzítővel berakni mert nem véletlen volt gyárilag 6 lapú a csavar és páros lemez rögzítő sem volt véletlen ott. Ezt eldobták és ebből jött a bibi.
        Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 júl. 18, 10:41.
        zahi, Lemezjáték és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Zahi! Már bocsánat „de mi az,hogy csak CZ”!!, ha az valóban CZ akkor biztos lehetsz benne jobb minőségű mint a gyári!
          Beleléptetek Sepy CZ-s lekébe. Viszont az igaz hogy a CZ nem rossz minőség bár van jobb, viszont az jellemzően ez az olcsóbb.
          Krosszmotorokon ahol a láncfújogatás hülyeség a por miatt, ott ez a márka a jó, mert jelentősen olcsóbb mint a másik viszont az hiába jobb, az sem bír ki többet
          sepy és Lemezjáték kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            bokor28
            Értem már! ...Egyik hiba hozza a másikat, ahogy lenni szokott...
            De ki az a coli, aki a jelek szerint megérdemelné, hogy beleültessék egy ilyen lánckerékbe???
            sepy és zahi kedvelte ezt.

            Komment


              #81
              Az olyan mint a Smoki zenekar Aliz-a.Mindenki tud róla,de soha senki nem látta (hue fuck is Aliz)?

              Üdvözlettel:Che
              joker és sepy kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Mátéapu kedvence.
                Állandóan itt azonosíttat alkatrészeket a fórumon. A jelszó: Nem tudom mi ez, de 25000 lesz.
                sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #83
                  Már bocsánat „de mi az,hogy csak CZ”!!, ha az valóban CZ akkor biztos lehetsz benne jobb minőségű mint a gyári! Azt a problémás lánckereket pedig a lánccal együtt kell kirakni a ház elé. A gyors neppereknek.
                  Ez így teljes mértékben igaz , ezt nem is becsmérlési szándékkal írtam , sőt .... Én magam is jobb minőségűnek tartom mint a "gyári" Mátra Fém -es (siroki) láncot, hiszen azonos árfekvésben jobb minőséget hoz . igaz volt már olasz "Regina" tipusú is .... zongorázni lehetne a különbséget, kb 3x élettartam !

                  - - - Updated - - -


                  De ki az a coli, aki a jelek szerint megérdemelné, hogy beleültessék egy ilyen lánckerékbe???
                  Hát nem lehetccséges hogy a inkább Csoli ????? Arandrágaszíptezsvírem !!!!
                  sepy, mátéapu és Fergusson kedvelte ezt.

                  Komment


                    #84
                    Mátéapu kedvence.
                    Állandóan itt azonosíttat alkatrészeket a fórumon.
                    Hát nem lehetccséges hogy a inkább Csoli ?
                    Cooli Amúgy meg moderációs eset lehet belőle, ha olvassa és reagál rá. Persze lehet, hogy elszokik innen.
                    Fergusson és zahi kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      Hello!

                      A primerhajtás topikban már elmélkedtem lánc kérdésből, azt szeretném kérdezni hogy kinek mi a véleménye az "arany favorit" lánccal ? megéri az árát? Néztem még DID láncot is, de az lehet túlzás volna Pannóniára? Ami most van rajta talán YB (valami) nem túl sokat bírt...

                      Komment


                        #86
                        Arany favorit van rajta nekem. Ha az én vezetési stílusom bírja akkor szerintem nem rossz
                        RedBull477 kedvelte ezt.

                        Komment


                          #87
                          Nekem is aranyszínű Favorit. Ha az árkülönbséget nézed, 1500-2000 Ft a hitvány, használhatatlan YBN-hez képest. Elsőre megvenni nem lett volna drága, másodikra már igen sajnos. Csak azért tudom, mert én is így jártam, és be is merem vallani.
                          OdinHEM, heeegany és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            #88
                            Akkor megnyugodtam, hogy most, ez esetben inkább adok érte többet, mert az olcsó az nagyon úgy fest hogy hitvány.

                            Ma megnéztem a láncomat, ezt aztán nem lehet megfeszíteni, pedig a lánc kerekek jók (kivenni sem tudok belőle mert akkor meg kevés),
                            nézzük milyen lesz az arany favorittal.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2017 jún. 16, 00:10.
                            OdinHEM kedvelte ezt.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X