Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kormányfűtés gégecső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turbó híján, valami kicsi fűtő ventilátor nyomhatná a levegőt.
    Valami PC-ventillátor esetleg? Ezekből már igen sokféle van és általában 12 V-osak Vannak belőlük egész masszív kialakításúak, és a fúvóteljesítményük sem kicsi. Én a Ladánál használtam a szélső ablakokhoz levegőfúvatónak processzorhűtőt, ami akkor gyufásdoboz méretű volt. Ma már lehet ebből is cigisdoboz méretűt kapni.

    Csak tipp!

    Komment


      #32
      Sz.J. eredeti hozzászólása
      Ha egyszerűen csak 1 szűrőt iktatnátok be, megfogandó a kormot, olajat?
      Bocsika, de nem a színétől fogsz beájulni , hanem a tartalmától ! A szénmonoxid mérgezettek sem füstmérgezésben hallnak meg. A hőcserélő elve pedig működik. A Trabantnál kb.1.5 métert tett meg a levegő mire a kaszniba ért. Én inkább attól tartók, hogy nem lesz ideje felmelegedni.
      Ötlet : A dobban lévő levegőcsövet nem a külső paláston, hanem a dob belsejében középen vezeted el. Így a menetszél nem vonhat el hőt.
      CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Én továbbra is az ortodox megoldás irányában gondolkodom.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #34
          ....esetleg ,lehetne egy vékony rézcsövet rétekerni a könyökre --bele fagyálló--a csónak orrába (belül ) egy kis aranyos autó fűtőradiátor ---nyitható-zárható levegőbelépő.......
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            lehetne egy vékony rézcsövet rétekerni a könyökre --bele fagyálló--a csónak orrába (belül) egy kis aranyos autó fűtőradiátor --
            Szerintem ez nem túl autentikus annak, aki szovjet benzincsapot akar menteni.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #36
              UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem ez nem túl autentikus annak, aki szovjet benzincsapot akar menteni.
              Hidd el , meg lehetne ezt csinálni régi orosz alkatrészekből , úgy hogy senki nem vonná kétségbe az eredetiségét .

              ...persze ez csalás- ? tudom , viszont ezt csak szerintem Magyar földön találnák a veteránosok üldözendőnek .

              --mert most is az a véleményem: azonos koru alkatrészek , korabeli technológiával szerelve--nem büntetendő cselekmény .
              Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 jan. 09, 09:34.
              soveny, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X