Közlemény

Collapse
No announcement yet.

diesel dnyepr

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    diesel dnyepr

    üdv uraim! egy kis segítségre lenne szükségem építettem egy diesel dnyeprt és szükségem lenne egy üres vázra papírok nélkül működik minden de a mostani váz csak kisérleti és neki kellene fogni rendesen megcsinálni tudok adni cserébe motor vagy kerék alk-et vagy pénzt külön nem eladó kellene több minden de az megegyezés kérdése ui ha nem jelentkezek megint nem tudok belépni BUÉK.

    #2
    Hali!
    A Veteránaprón találsz olcsón ilyeneket(néha 40-50 körül is hoznak be MT11-eseket a srácok)...
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      helló komplett motort nem akarok mert a többivel nem tudok mit kezdeni árulgatni meg végképp nincs időm de külömben lehet hogy árban jobban járnák mert több minden kelleni fog vagy osztozni kellene valakivel.

      Komment


        #4
        Ha olcsón szerzel K-750 est, pár dolog érdekelhet belőle...
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            köszi de erre én is szeretnélek megkérni te jobban otthon vagy ebbe a témában




            kb egy éve már szinte mindenhol hirdettem semmi eredmény azért az ember megpróbálja a lehetetlent is nem kevés munkám van benne hátha.....

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X