Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa Mustang

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Persze mert ez versenyváltozat!

    Komment


      #32
      Igen,a piaci versenyben indult.

      Komment


        #33
        Napokban olvastam a korabeli Autó Motorban a hazai részletes bemutatását a Musztángnak. Keszibe elviszem őket. CZsoltinak is elviszem a Hörbi bemutatását és vannak még érdekes leírások pl. IZS Planéta Sport, Danuviásoknak kuplung és primer kerék szerelés gyári szerszámának korabeli rajza, Rigásoknak a kézi váltó át alakítása lábváltóra / bowden nélkül /stb.

        Komment


          #34
          SZiasztok
          Nekem is volt JAWA MUSTANG-om szerintem jo volt igenytelen es kibirt mindent en sokat jartam vele erdore ugyan is favago voltam es sokszor ketten mentunk rajta.Azert nem birt menni ha tulterheltem mert beleert a sarvedo a kerekbe es lefogta valoszinu valami erosebb hatsorugostagot kellett volna beszerelni de nem volt.Egyebkent az Italjet Mustang egy kicsit mas volt de azon volt elosszor ilyen tank csak abba volt az olaj es a benzin szeparalva mivel kulon olajzasa volt ha nem tevedek .A bban az evekben az Mz-vel is kollaboraltak ITALEMMEZETA neven .De szerintem a legszebb amit a Jawa blokkal csinaltak az a 350-es 1968-as ha rakerestek az interneten vannak rola kepek sajnos en nem ertek hozza hogyan masoljam ide a linkeket

          Komment


            #35
            Kedves Olvtársak!

            Itt van az Italjet Jawa blokkal.


            https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j...oWP57yGnilaB-w

            https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j...hMObUtMGVqK8IQ


            https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j...u84PwShyZsicOQ
            Utoljára szerkesztve a következő által: St.Z.350; 2016 júl. 05, 13:39.

            Komment


              #36
              Kedves Könyvtárosunk St.Z.350! Köszönjük hisz Te mindig előásod a " furcsaságokat". Jó lenne ha összefognál Titussal hisz Ő szomszéd és elgurulnál Keszibe?! Azért nem felejtkezek meg ifjabbik Moderátorunkról sem mert Ő is nagymestere ennek!

              Komment


                #37
                Kedves sepy!

                Nagyon szívesen mennék Keszibe,de még nem tudom,hogy hogyan alakul az egészségem.Az a helyzet,hogy kiújultak a daganatok a tüdőmben és ezért kaptam 4 kemoterápiás kezelést.Szerencsémre sokat javult a helyzetem,de még kapni fogok újabb adagot.A kezelések időpontját még nem tudom,remélem úgy alakul ,hogy menni tudok Keszibe.Ha kedvezően alakul a helyzetem,akkor fogok beszélni Titussal az útról. Az orvosok szerint jó az esélyem a gyógyulásra,remélem igazuk lesz.

                Komment


                  #38
                  Így van! Pozitívan csak gyógyulj meg!

                  Komment


                    #39
                    Egy jó motorozás fél gyógyulás!

                    Komment


                      #40
                      Kedves St.Z.350!

                      Nem jó az ilyen híreket olvasni,amikor a társunk egy ilyen komoly kórsággal küszködik.Remélem és kívánom,hogy gyógyulj ki ebből a nagyon ronda betegségből!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #41
                        En is sajnalom a ki alakult helyzetedet de kitartas es mi hamarabbi gyogyulast

                        Komment


                          #42
                          Én is nagyon sajnálom a helyzetedet, és ha az segít valamicskét akkor szorítunk a mielőbbi gyógyulásért.

                          Komment


                            #43
                            Kedves St.Z.350!

                            Kitartás , rendbe fogsz jönni meglátod !!!!!! Talán a motorozás is segít ....

                            Komment


                              #44
                              Kedves Ovtársak!

                              Köszönöm az együttérző biztatást !

                              Komment


                                #45
                                Talán a motorozás is segít ...
                                Nem talán, hanem biztos!
                                Ha már az orvosok is azt mondják hogy jók az esélyek, nem lesz baj!
                                Mostanában nagyon őszinték szoknak lenni a dokik, megmondanák ha nem így lenne.
                                Mielőbbi gyógyulást, kitartást!!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X