Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia TL

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ja- azt a mocit én először vagy 15 éve láttam, akkor még nem kék szinben, hanem eredeti 'rozsdabarnán'.
    Egyébként a hátsó sárvédő lépcsős része a végétől kb 500 mm- az íven mérve, ha emlékem nem csal. Remélem ezt mások is megerősítik.

    Komment


      Nagyon nagy kár volt ráfesteni ezt a kék szín esetleg nincs róla fotód fellelt állapotban?
      ptm004 kedvelte ezt.

      Komment


        Sajna nincs fotóm, akkoriban csak 'cmena' fényképezőm volt, és más volt a moci tulaja is. Még zöldfülűként csak bámultam a gépet, akkor mindegy volt nekem, tipus, eredetiség- csak pöfögjön. Csak azóta lettem ilyen hibbant.
        Trophyman, baxy1 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          Átnéztem a fotókat megállapítható hogy valamelyik sárvédő alakított, azt viszont nem hiszem hogy a gyárban több féle vágott sárvédő volt big_0006934768.jpg itt egy fotó szerintem ez a mérvadó.
          Ha gondoljátok a Csepeli Motorkerékpárok könyvből másolok nektek be oldalakat ahol a TL-ről van szó.
          Che és ptm004 kedvelte ezt.

          Komment


            Kösz Roberto nem gond csak gondoltam ha véletlen akkor jó lett volna, a motorok iránti hibbantságról meg szeretetről csak annyit hogy én se vagyok ezzel másképp.

            Komment


              Hali! Én is töltöttem fel pár képet - lehet, hogy lesz pár újdonság közte...
              http://veteran.forum.hu/album.php?al...dgroup=1#page1

              Komment


                Nagyon jók a fotók köszönjük ,szerintem sokan nem látták még ezeket a képeket

                Komment


                  Üdv! Segítségeteket szeretném kérni! Közelmúltban hozzá sikerült jutnom egy 1954 12 havi TL-hez. Sajnos munkagépként dolgozott egy kisgazdánál aki a teheneknek horta vele a takarmányt, ezért átalakították utánfutóssá. 1999 óta a szabad ég alatt állt, benőtte a bodza. Szerencsére a váz menthető, alig vágtak le belőle, és a lengővillát kompletten rajta hagyták. Keresek hozzá megvételre rávaló hátsó sárvédőt, Hella lámpafejet, kipufogó könyököt, ülést és ebből is s vékonyat. Akinek van ilyen alkatrész és esetleg megválna tőle kérem.írjon! Köszönöm! Pár képet csatolok a motorról!
                  Utoljára szerkesztve a következő által: viktor91; 2018 nov. 25, 23:38.

                  Komment


                    Komment


                      dongos78 és mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        Ha van papírja,zsák pénz ,börze,mesterek és kész ,viszont ha nincs akkor még több pénz és mehet OT-ra és utánna a pincébe vagy szobába !!!!
                        zahi kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Sajnos nincs papírja, így OT-ra szeretném vinni.
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X