Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Utazás külföldre veteránnal

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Attól függ kinek a szemszögéből....

    Komment


      #32
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a valaha gyártott legjobb ,..szebb , ..., ... , motorok közül
      egyetértek! Nagyon eltalálták ezt a formát. Egyszerű, szép, robusztus.

      Komment


        #33
        sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Attól függ kinek a szemszögéből

        Mindig vissza térünk ide ...hát ugye , nézzük egy Pannóniához .

        Komment


          #34
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha ezeket a pakolós , felkészülős dolgokat valaki el szeretné kerülni --és csak némi aprót a zsebbe gyürve egy jót motorozna , akkor itt a megoldás :

          honda cb450 k1 black bomber 68'

          a valaha gyártott legjobb ,..szebb , ..., ... , motorok közül ------1 .

          Ez nekem is tetszene "kár" hogy már se hely se idő se money...

          Komment


            #35
            Azért erről még nagyon sokminden hiányzik... Itt egy fotó, hogyan is kellene kinéznie:
            http://www.livablelandscape.org/CYCLES/450K1bro.jpg

            Click image for larger version

Name:	cbk1bro.jpg
Views:	1
Size:	39.2 KB
ID:	139196
            Utoljára szerkesztve a következő által: bazsimoci; 2014 jan. 28, 18:55.
            dongos78 kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              bazsimoci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azért erről még nagyon sokminden hiányzik... Itt egy fotó, hogyan is kellene kinéznie:
              http://www.livablelandscape.org/CYCLES/450K1bro.jpg

              Én is pont ezt a képet nézegettem . Azért szivesen elbíbelődnék a hiányzó részek beszerzésével .
              Titus kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Ahhoz, hogy úgy nézzen ki mint a kék még a jelenlegi árának legalább a fele kell még rá+ a munka! Ettől függetlenül nagyon szép gép.

                Komment


                  #38
                  Nah igen jó kis gép ez ,a hondák a legszebb japó motorok!

                  Komment


                    #39
                    " érdekelne, hogy milyen okmányok és egyéb tartozékok (izzókészlet, elsősegélycsomag, stb.) szükségesek ahhoz, hogy a Pannóniámmal mehessek. Tehát ha külföldön megállít egy rendőr akkor ne tudjon belekötni semmibe. "

                    Szokásos tartozékok,(amiket itthon is magadnál hordasz) Láthatósági mellény,nemzetközi biztosítási lap(Zöld A4-es papír)+ külföldre utazás előtt érdemes kiváltani az EU-s TB kártyát ez ingyenesen igényelhető, emellé én pluszba még utasbiztosítást is szoktam kötni!

                    Komment


                      #40
                      De fontos még egy jól összeállított szerszámos is, meg néhány pót alkatrész.Ezeket nagyon át kell gondolni mert hát a motoron véges a hely, még ha oldalkocsis is.Csak megemlítenék egy pár dolgot amit én mindig viszek: úszó, gyertya, pipa, néhány szál vezeték, benzincső, DRÓT! , csavaros diók több méretben,több kivitelben, +néhány darab 6,8,10-es anyák csavarok,kábelkötegelő, FBS massza(sok mindenre jó lehet,legutóbb a lyukas tankomat ragasztottam meg vele!)Hát kábé most ennyi! Amúgy bármi hiba előjöhet egy ilyen hosszú úton (lásd.:lyukas tank,Horvátban berúgó visszahúzó tört el) úgyhogy nem tudsz mindenre felkészülni,de kellő odafigyeléssel azért sok mindent kizárhatsz! De pont ez az izgalmas egy ilyen veterán túrában.Én már megjártam Horvátországot Trogirt, és Erdélyt is és csak bátorítani tudlak hogy menj te is nagy élmény lesz!!!!
                      Titus, gilersx és sinter kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        motorostura.hu | Régió | utazás szervezés

                        Ezt most találtam, sok ide kapcsolódó kérdésre választ adhatnak ezek a leírások!
                        Ricsi95D kedvelte ezt.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X