Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vámoltatás utólag? - Az elveszett és megkerült forgalmi esete

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Vámoltatás utólag? - Az elveszett és megkerült forgalmi esete

    Hali!
    A problémám a következő: A múlt hét végén kisebb csoda keretében előkerült a K-750-em külföldi forgalmi engedélye(2002-ig forgalomban volt Ukrajnában) amiről eddig én azt hittem nem is létezik. A kérdésem az lenne: lehetséges-e utólag levámoltatni a motorkerékpárt(valószínű alkatrésznek lett behozva annó darabokban), avagy ez elegendő-e a OT vizsgához...
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    #2
    Szervusz. A forgalmi megléte szükségeltetik. Adásvételi " láncolat " is kell / vagy közvetlen a tulajdonostól a legideálisabb , mivel nem kell több " vagyonszerzési illetéket " kifizetned /. Esetlegesen valamilyen adávételin régi dátum van , akkor nyilatkozni kell , hogy akkor vetted, de most hoztad el / tegnap /. Két évvel ezelőtt így működött a dolog. A naprakész dolgot a hivatal tudja megmondani. Kérdezz tőlük, mert az egyszerűbb és költségmentesebb. Üdvözlettel.
    wsievers és sricsi70 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszi szépen a segítséget, akkor szerintem nekilátok, és megnézzük mi lesz a dologból...
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Szerintem úgy lehet elkezdeni a vámolást, újra be kell léptetni az országba.Mert az ukrán oldalon ki kell jelenteni a forgalomból mivel még oda tartozik a motor. Ha ez megvan akkor a magyar oldalon lehet indítványozni a vámolást. eddig így volt. De kósza hír hogy az ukrán oldalon már nem engednek ki olyan járművet ami x évnél öregebb, védik a múltat.
        wsievers kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X